آموزش تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

آموزش تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ از مجله هیلی بیلی

در این پست به نقل از Maryam Ahmadi ما به صورت کامل در مورد آموزش تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشین و جهت دیدن ویدیو لطفا ای پی خود را تغییر دهید.

بک لایت Back light تلویزیون در واقع نور زمینه‌ای است که توسط لامپ های تعبیه شده در پنل تولید می‌شود. این نور پیکسل‌های روشن شدۀ صفحه نمایش را قابل دیدن می‌کند و نقش مهمی در به نمایش درآوردن تصاویر دارد. با این تفاسیر بدیهی است خرابی بک لایت تلویزیون سامسونگ ازکارافتادگی کل دستگاه را سبب شده و اختلالاتی را در تصاویر عرضه شده ایجاد نماید. در صورت خرابی بک لایت لازم است تا پنل تلویزیون گشوده شده و در ادامه لامپ های خراب و نیمه خراب آن تعویض گردد.تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ زمانی اتمام می‌یابد که نور مجموعه تنظیم گردد و اطلاحات لازم جهت تنظیم برد پاور، تغییر و تنظیم ولتاژ بک لایت و در نهایت تست و آزمایش دستگاه با روش های استاندارد انجام پذیرد. توجه به این مراحل نقش بسزایی در تعمیر صحیح و استاندارد این بخش از دستگاه و جلوگیری از بازگشت ایراد دارد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر بک لایت تلویزیون در نمایندگی سامسونگ و مراکز استاندارد تعمیر نظیر مرکز تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ قابل دریافت است.

نمایش بیشتر

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام خسته نباشید تلوزیون ما ال جی هست صبح روشن کردم دیدم از نصفه به بالا کم نوره اعصابم خورد شد آخه دو سال بیشتر نیست خریدمش و شش هزار ساعت روشن بوده …. فکر کردم به خاطر باگ آپدیت وب او اس شش اینجوری شده که ریستش کردم اما وقتی اومد بالا درست نشده بود وقتی داشتم تنظیمات منطقه رو وارد میکردم درست شد تا دو روز درست بود ولی بعد دوباره وقتی روشن کردم باز اینجوری شد باز ریست کردم تو همون مرحله درست شد چه اتفاقی افتاده؟ درضمن یک ماه پیش وقتی آپدیتش کردم به وب او اس شش دیدم که صفحه ال جی موقع روشن شدن بالاش تاریکه پایینش روشن … به خاطر همین همش حس میکنم به خاطر آپدیتشه!
    مدل تلوزیون lg 49uj651v

  2. خیلی عالی بود
    تلویزیون خونه ما دوتا خط سیاه رنگ داره که مطمعنا نیاز به تعمیر تلویزیون داره و باید یه متخصص خوب پیدا کنم و به نظرم پین ورک برای تعمیرات تلویزیون خیلی خوبه چون قبلا هم امتحان کرده بودم .

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا