آموزش سئو ساده است

وقتی تقاضا برای آموزش سئو به اندازه امروز باشد ، می توانید مطمئن باشید که افرادی که با دانش محدود خود در مورد موضوع پول نقد می کنند همیشه وجود خواهند داشت. بهترین راه برای انجام این کار ، پیچیده تر کردن موضوع و ایجاد شکلی مانند ترک خوردگی است. مسئله پیچیده تر و دشوارتر است ، بنابراین هزینه های اضافی برای آموزش افراد در آن آسان تر می شود.

شاید شما را با تعجب بگویم که آموزش سئو و سئو بسیار ساده است زیرا به اصول اساسی مدیریت هر کسب و کار موفق مربوط می شود. واقعاً خیلی ساده است

بگذارید یک توضیح ساده برای شما بیان کنم.

اگر مشاغل شما صندلی درست می کرد و شما برای شروع کار خود به شهر آمده اید و فهمیدید که 100 شرکت دیگر نیز دقیقاً همین کار را انجام می دهند ، چه می کنید؟ آیا می گویید که سودآوری صندلی ها در آن شهر بسیار دشوار و پیچیده است؟ (مردم می گویند ظاهر نشدن در 10 نتیجه جستجو برای کلمات کلیدی محبوب مربوط به هر تجارت غیرممکن است و هیچ مقدار آموزش سئو نمی تواند شما را به آنجا برساند).

یا به جای آن می توانید مکان مناسب خود را بر اساس آنچه می توانید بهتر و بر اساس تقاضای فعلی بازار انجام دهید جستجو کنید؟ به عنوان مثال ، شما می توانید دامنه خود را برای ساختن صندلی های اداری باریک کنید ، سپس به آنجا بروید و فقط صندلی های اداری را فقط برای افراد دارای اضافه وزن تهیه کنید. آیا راهی وجود دارد که بتوانید صندلی هایی بسازید که نه تنها از اندازه بزرگتر هستند بلکه برای یک فرد با اضافه وزن نیز راحت تر هستند؟ این دقیقاً راهی است که شرکتها در دنیای واقعی موفق می شوند و دقیقاً اینگونه است که صاحبان وب سایت هوشمند از بسیاری از ترافیک هدفمند ناشی از نتایج کلمات کلیدی موتورهای جستجوگر پیشرو مانند Google بهره می برند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا