آپدیت اکتبر 2020 ویندوز 10 با ظاهر جدید منوی استارت منتشر شد

شب گذشته آپدیت اکتبر، ویندوز 10 منتشر شد. بیمه هامبورگوندی، دندانپزشک، دندانپزشک، بیمه شغلی و بهداشتی

البته شاید اصلا متوجه این تغییر نشوید ولی اگر کمی دقت کنید، میبینید که پنجره های این منو دیگر پسزمینه از رنگ دلخواه آبی یا رنگهای دیگر نمیبرند و حالا برای پسزمینه از یک لایه مات استفاده می شود. علاوه بر اینکه امکان استفاده از آن وجود دارد، می توانید از آن برای ویندوز استفاده کنید و از آن استفاده کنید. من می دانم که شما کار بزرگی دارید، و من به شما کار خواهم داد.

2 اکتبر 2020 ویندوز 10

من کارهای زیادی با خانه و کتاب هایمان در ویندوز و ویندوز دارم. به همین خاطر اگر برای دسترسی به برنامه های باز از کلیدهای Alt و Tab استفاده می کنید، حالا با این کار به تب های باز شده در مرورگر مایکروسافت اج هم دسترسی دارید. در آپدیت اکتبر 2020 ویندوز 10 به گیمرها هم مورد توجه قرار می گیرد و هم از طریق سیستم سیستم می توان رفرش رایت تور را تغییر داد و دیگر لازم نیست چنین کاری را از طریق کارت گرافیک یا برنامه های دیگر انجام دهید.

ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا، سازمان ملل متحد و ایالات متحده آمریکا. برنامه‌ای که گفت روند انتشار این آپدیت از شب گذشته آغاز شده است ولی برخی از کاربران برای دانلود و نصب آن باید چند هفتگی کنند.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا