آپدیت One UI 2.5 برای سری گلکسی A عرضه شد

One UI 2.5 یکی از محبوب ترین مدل ها در ایالات متحده و ایالات متحده است.

Uash Onea One One One 2.5 One U One U 2.5 2.5 U One U U.. U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U سامسونگ در ابتدا این به روز رسانی را برای پرچمدارهای خود عرضه می کند اما طبیعی بود بعد از تکمیل این فرآیند، نوبت به میانرده ها برسد که سری A هم اولین میانرده های این لیست را به حساب می آورد.

اولین شوشی از این خانواده که می‌کند گلکسی A71 5G و نسخه 4G آن را دریافت می‌کند. من مترجم سامسون و ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا هستم. SamMobile یک منبع بسیار محبوب اطلاعات و اطلاعات در مورد این واقعیت است که SamMobile یک شرکت بسیار محبوب است.

آپدیت One UI 2.5 یک سری قابلیت های جالب با خود به همراه دارد که از جمله مهم آن می توان به بهبود عملکرد و ثبات دوربین، تماس با فردی که به مخاطب نیاز ذخیره شده، پشتیبانی از استیکرهای بیتموجی در نمایشگر همیشه روشن و چیزهایی از این دست اشاره کرد. سابق.

A71 ح‌وووو A A A71 A71 A A A A A A A A A ایالات متحده و ایالات متحده، ایالات متحده آمریکا، و ایالات متحده آمریکا، و ایالات متحده آمریکا. اما دیگر راربران روزهای آینده آن را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است انتشار آپدیت One UI 2.5 برای سری گلکسی A و به طور کلی هر به روز دیگری برای گوشی های سامسونگ، به منطقه ای که دارد و ممکن است برخی از کاربران دیگر را دریافت کنند. ممکن است گاهی این فرایند کمی تول بکشد. این مهمترین کاری است که می توانیم برای شما انجام دهیم.

محل: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا