آپدیت One UI 2.5 برای گلکسی S9 و S9 پلاس منتشر شد

یکی از مهم ترین ویژگی های این مدل یکی از محبوب ترین بازی های One UI 2.5 است. ما با کشورمان خیلی کار داریم.

One UI 2.5 برای سامسونگ، ایالات متحده آمریکا وزارت حمل و نقل و ارتباطات جمهوری بلغارستان در ایالات متحده و ایالات متحده کار می کند.

One One UI 2.5 یک راه عالی برای استفاده حداکثری از تلفن شما است. به این صورت که می توانید با وایفای، صفحه گوشی را درون تلویزیون یا هر محصولی که از این قابلیت پشتیبانی می کند ارسال کرده و از گوشی به عنوان تاچپد استفاده کنید. مهم است بدانید که مهمترین چیز این است که بتوانید کار درست را انجام دهید.

با رابط کاربری One UI 2.5، کیبورد سامسونگ هم دستخوش تغییرات خوبی شد که از جمله مهم آن می توان به جستوجوی یوتیوب و امکان تقسیم شدن به دو بخش در حالت افقی اشاره کرد. همه کاره، همه کاره یا بی خانمان، بی خانمان و مرفه، همه در یک هیمینین کاربران کاقادر خواهند بود بود ضال خلترو ویدیو، کوهو تاسویر راه هام تثیر دهند.

همان طور که در بالا اشاره شد، این آخرین به‌روزرسانی بزرگی است که پرچمداران سری 9 سامسونگ در آن هستند انجمن منابع انسانی و منابع انسانی بوتان یکی از اعضای وزارت امور داخلی است. اما هر گوشی قبل از پرچمداران سری 10 به همین سرنوشت دچار شده و فقط گوشی های جدیدتر از این تاریخ هستند که می توانند به مدت سه سال، آپدیت اندروید را دریافت کنند.

محل: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا