آیا برای کسب بالاترین رتبه بندی گوگل در سال 2020 ، این چهار ترفند قدرتمند SEO را مرور کرده اید؟

اگر می خواهید در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) از گوگل و سایر موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو در سال 2020 و بعد از آن رتبه بالاتری داشته باشید ، دارای وب سایتهای پاسخگو و کاربردی آسان هستید.

برای به دست آوردن نتایج قدرتمند SEO ، برای به دست آوردن رتبه های بالاتر ، شما برای وب سایت خود طرح های خوبی تهیه کرده اید ، البته محتوای باکیفیت بالا

ازدواج هوشمندانه بین این دو به نتایج افتخارآمیز خواهد رسید.

5 ترفند جالب SEO برای تبدیل های بالا و رتبه های بالای گوگل

حال اگر جدی عمل می کنید ، در صفحات اول گوگل و سایر موتورهای جستجو مکان پیدا کنید ، بیایید پنج ترفند SEO و آزمایش شده را به طور کامل بررسی کنیم:

1. تمرکز بر برنامه ریزی تلفن همراه: بعد از سال 2017 ، گوگل برای اولین بار نسخه های موبایل وب سایت ها را ایندکس کرد. گزارشی نشان می دهد که در طول سال 2017 ، 70٪ از کل ترافیک وب از طریق تلفن های هوشمند انجام شده است. بنابراین ، ابتدا پول خود را روی مشتریان تلفن همراه شرط بندی کرده و وب سایت خود را بر این اساس طراحی کنید. با این حال ، اگر می خواهید سایت خود را در هر دو جهان (موبایل و دسک تاپ) به خوبی کار کنید ، یک وب سایت دارد که از روش های طراحی وب پاسخگو برای تغییر اندازه ابزار / تنظیمات خاص کاربر استفاده می کند.

2. دارای صفحات با کاربرد آسان و گوگل: طراحی صفحه و سئو جداگانه نیستند. صفحات آسان برای پیمایش بالاتر فهرست بندی می شوند. کاربران نه تنها این صفحات بلکه موتورهای جستجو را نیز دوست دارند. بستنی کیک: در صفحاتی مانند این ، خوانندگان وقت بیشتری را سپری می کنند. این صفحات همچنین منجر به تعامل بیشتر با بازدید کنندگان و بک لینک های بیشتر می شوند.

3. مطمئن شوید که صفحات شما به سرعت باز می شوند: یکی از ایده های مهم در توسعه وب سایت ها اطمینان از بارگیری سریع آنهاست. قبل از شروع به بهتر کردن سایت (های) خود ، ابتدا بدانید که آیا این امر به خوبی کار می کند. صفحات خود را به گونه ای طراحی کنید که باعث شود این بارها تمیز و سریع شوند. از یک طراحی ساده لذت ببرید و مطمئن شوید که از زباله رنج نمی برد.

بازدیدکنندگان صفحات شما در باز کردن سریع این صفحات هیچ مشکلی نخواهند داشت. صفحاتی که بلافاصله باز می شوند برای نمایه سازی بالا مناسب هستند. علاوه بر این ، صفحات کند سرعت تبدیل پایین تر و نرخ گزاف گویی بالاتر دارند.

4- از محتوا با کیفیت بالا: همه ما می دانیم که محتوای پادشاه است. با این حال ، بسیاری از ما ممکن است نمی دانیم که محتوای خوب SEO است.

اگر می خواهید محتوای مرتبط در صفحات خود باشید:

الف محتوای منحصر به فرد و اصلی ایجاد کنید. هیچ کپی و چسباندن کارکرد وجود ندارد ، لطفا!

ب ایجاد عناوین قانع کننده و چشم نواز. عناوین شما باید خوانندگان را به حالت تعلیق درآورد و از آنها الهام بخشد تا کل صفحه را بخوانند.

ج محتوای خود را عملی کنید. به روشی بنویسید که خوانندگان را به انجام آنچه می خواهید برای آنها انگیزه دهید.

د- پاسخ ها را ارائه دهید. سؤالات مهمی را که بر بازدید کنندگان شما تأثیر می گذارد بپرسید و به آنها پاسخ دهید راه حل های مبتنی بر نتایج ارائه دهید.

ه- اطمینان حاصل کنید که مطالبی که در صفحات خود استفاده می کنید منطقی ، مناسب ، واضح ، کوتاه و دقیق است. لطفاً به اطراف بوش نروید!

و از کلمات کلیدی خود در مکان های مناسب و در تراکم مناسب استفاده کنید. صفحات “چگونه” و “سؤال های متداول” را که استفاده از آنها آسان است دریافت کنید ، زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو این صفحات را دوست دارند و رتبه بالاتری دارند. چرا: بازدید کنندگان معمولی وب می خواهند اطلاعات و داده ها حتی در صورت فراهم بودن این صفحات.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا