ارز دیجیتال

آیا بیت کوین ریزش دیگری را در پی دارد؟ bitcoin last dump or not?

آیا بیت کوین ریزش دیگری را در پی دارد؟ bitcoin last dump or not? از مجله هیلی بیلی

در این پست به نقل از Persian Billionaire ما به صورت کامل در مورد آیا بیت کوین ریزش دیگری را در پی دارد؟ bitcoin last dump or not? خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشین و جهت دیدن ویدیو لطفا ای پی خود را تغییر دهید.

برای تحلیل و بررسی بازار رمز ارزها،جدیدترین اخبار مارکت و …کانال پرشین بیلیونر رو سابسکرایب کنید

👉اینستاگرام میلیاردر ایرانی👈

🔴 توجه🔴
تمام ویدئوهای این کانال صرفا بر اساس اخبار و نظرات کارشناسانه است و مشاوره ی مالی و ارائه سیگنال خرید و فروش نیست. حتما قبل از هر اقدامی تحقیق شخصی خود را انجام دهید

🔴DISCLAIMER🔴
NOT FINANCIAL, LEGAL, OR TAX ADVICE! JUST NEWS!WE ARE NOT AN EXPERT! YOU NEED TO DO YOUR OWN RESEARCH AND MAKE YOUR OWN DECISIONS!

روند این روزهای ارز دیجیتال بیت کوین، خیلی از فعالان بازار رو دچار تردید و شک کرده و حتی شاخص ترس و طمع حدود دو هفته است که زیر 25 و در محدوده ترس شدید قرار گرفته. تو این ویدئو میخایم شرایط ارز دیجیتال بیت کوین رو از لحاظ تکنیکال و داده های آنچِین بررسی کنیم.

سلام به کانال میلیاردر ایرانی خوش اومدید جایی که دوست داران بازار رمزارزها برای به روز نگه داشتن خودشون
به سراغش میان.
ما اینجا شما رو با ارزها و رمز ارزهای دیجیتال آشنا میکنیم و کمکتون میکنیم تا خودتون تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال رو دنبال کنید .
اینجا نکات مهم درانتخاب بهترین سرمایه گذاری،تریدینگ ارزهای دیجیتال، شناخت کریپتوکارنسی های آینده دار و … یاد میگیرید و کمکت میکنیم تمام چیزایی که برای تبدیل شدنت به یه تریدر حرفه ای رو لازم داری تا در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنی رو یاد بگیری!

#persian_billionaire #persian_billionaires #persian_millionaire #Cryptocurrency_news #cryptocurrency #اخبار_ارزهای_دیجیتال#اخبار_بازار_ارز_دیجیتال#پیشبینی_اینده_ارز_دیجیتال#اخبار_رمز_ارزها#ارز_دیجیتال_بیت_کوین#دامپ_ارز_دیجیتال#بیتکوین

https://www.youtube.com/watch?v=9Z_7QimYEiE

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا