آیا در شهر کوچک زندگی می کنید سئو ارزش پول دارد؟

من به عنوان یک متخصص سئو ، می شنوم که بسیاری از مردم ادعا می کنند که به خدمات سئو نیاز ندارند ، زیرا تجارت آنها در یک شهر کوچک واقع شده است. درست است؟ آیا حضور در یک شهر یا شهر کوچکتر به معنای این است که تجارت شما از خدمات سئو سود نخواهد برد؟ در این مقاله کوتاه به طور مستقیم به آن ادعا خواهم پرداخت.

من کسی نیستم که کلمات را خرد کنم ، بنابراین من بیرون می روم و می گویم. هر کدام یک وب سایت کسب و کار می تواند از مراجعه رایگان افرادی که در Google برای محصولات و یا خدمات شما ارائه می دهند ، بهره مند شود. ساده و واضح است. پایان داستان. حالا بیایید در مورد دلیل صحبت کنیم.

سئو تجاری کوچک – چرا به آن احتیاج دارید

آیا کسی را می شناسید که هنوز از صفحات زرد استفاده می کند؟ آخرین باری که صفحات زرد یا دفترچه تلفن را برداشتید تا آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید؟ شاید سالها پیش نیست ، درست است؟

اگر وجود داشته باشید ، ممکن است شما یکی از آخرین دانش آموزان قدیمی در خارج از کشور باشید ، و من در اینجا نیستم که شما را برای آن تعقیب کنم ، اما می توانم با اطمینان به شما بگویم که یک راه آسان تر وجود دارد!

این کاری است که من وقتی توالت شروع به نشت می کند ، انجام نمی دهم و نمی توانم آن را اصلاح کنم:

تلفن من را انتخاب کنید (شاید در دست من باشد یا از قبل در جیب من باشد) ، روی دکمه میکروفون در برنامه جستجوی Google کلیک کنید ، می گوید: لوله کش Elkhorn Wisconsin.

این کاری است که من انجام می دهم در حقیقت ، این کاری است که بیشتر افراد انجام می دهند ، به جز اینکه آنها جستجو را متناسب با نیاز و مکان خود تغییر می دهند.

در عرض چند ثانیه ، نتایج بسیار مفیدی دارم. نه تنها نتایج ، بلکه رتبه بندی های ستاره ، بررسی ها و عکس ها را نیز از آن نام می برند. اگر صفحات زرد را انتخاب کنم ، هنوز هم ممکن است سعی کنم صفحه راهنماها را پیدا کنم!

بنابراین وجود دارد ، اما چه؟

تضمین نام تجاری خود

SEO نه تنها برای جستجوی مرتبط با محصولات یا خدمات شما در رتبه های برتر ظاهر می شود ، بلکه به امنیت هویت و مارک شما نیز مربوط می شود.

اگر مشاغل شماره 1 شما وقتی شخصی جستجو می کند ، ظاهر نمی شود ، مارک شما قفل باز نمی شود ، این در را برای افراد دیگر باز می کند ، یا رقبای شما می توانند آن نقاط را به سرقت ببرند. یا بدتر ، رقابت باعث ایجاد اطلاعات نادرست می شود. وقتی افراد به این صفحه می آیند ، می گویند شما تعطیل هستید ، بی کار هستید یا خوب نیستید. به هر حال ، همه چیز بد است و شما باید تضمین نام تجاری خود

افکار نهایی

من اعتراضات SEO را می دانم. من در یک منطقه کوچکتر زندگی می کنم ، و مردم همیشه می پرسند ، آیا برای موفقیت به SEO نیاز دارم؟ جواب این است: نه ، اما داشتن مشاغلتان در مقابل افرادی که به صورت شبانه روزی به دنبال محصولات و خدماتی هستند که ارائه می دهید ، هفت روز در هفته چیز بدی نیست! وقتی با شخصی که در ابتدا مخالفت می کند ، کار می کنم ، آنها همیشه خوشحال می شوند که ماشه را پس از دیدن نتایج بکشند و تمام روز زنگ تلفن را بشنوند!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا