آیا فناوری حذف نویز واقعا کاربردی است؟

در حال حاضر، تقریباً تمام هدفون های رده بالا و پرچمدار از فناوری حذف نویز استفاده می کنند. در سال 1978 این فناوری به هدفون ها راه پیدا کرد و قبل از آن در کابین هواپیما استفاده می شد. این فناوری به سادگی صدای اطراف را حذف می کند تا هنگام استفاده از هدفون، موسیقی و صدای حاصله را بهتر بشنوید. اما آیا این فناوری واقعا مفید است یا فقط یک ترفند برای افزایش فروش هدفون است؟

واقعیت این است که این فناوری هنوز به بلوغ نرسیده است. به طور کلی، اگر از بین بهترین و گران ترین هدفون های موجود در بازار انتخاب کنید، این هدفون می تواند حدود 70 تا 80 درصد صدای محیط را حذف کند. اما این عدد هرگز به 100 درصد نمی رسد. به عنوان مثال، هنگام راه رفتن در خیابان، برخی صداها به گوش شما می رسد. یعنی نباید از چنین هدفونی انتظار سکوت مطلق داشته باشید.

اما در هر صورت، فناوری حذف نویز مفید است. اگر هنگام فعال کردن این ویژگی، موسیقی در حال پخش است، هدفون های با کیفیت بالا صدای محیط را به گوش شما نمی رساند. اما در هر صورت این فناوری هنوز جای پیشرفت زیادی دارد و باید دید در سال های آینده تا چه حد پیشرفت خواهد کرد.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا