آیا 4 زندگی یک فرصت تجاری عالی است یا باید دور بمانید؟

من به طور کلی سعی می کنم زندگی بسیار سالم را پشت سر بگذارم ، به همین دلیل این معنی را پیدا می کند که من علاقه مند به یافتن محصولات و شرکت هایی باشم که به من در حفظ سلامتی شما کمک کنند. دوستان من: قادر به فشردن فریاری و بدست آوردن عضلات شکمی بهترین گرانیت در جهان ، تصادفی نیست ، دوستان من: D

خوب ، شاید گرانیت دقیقاً همان چیزی نباشد که …

به هر حال ، اکنون این 105 درجه نیست که هر روز در اینجا در آستین برگزار می شود ، باعث شد من در مورد فصل سرما و آنفولانزا و کاری که می خواهم انجام دهم برای جلوگیری از ابتلا به لاک پشت لاک پشت (من نام آن را می گذارم) یا هرچه شیوع بعدی امسال باشد فکر کنم. بعد از مدتی تحقیق در اینترنت ، مقاله ای را تحمل کردم که در مورد یک ماده تقویت کننده ایمنی طبیعی به نام عامل حمل و نقل و یک شرکت بازاریابی چند سطحی به نام 4 زندگی صحبت کرده است که محصولی با پتانسیل های جالب ایجاد می کند.با روحیه آنچه در این مقاله وجود دارد می خواهم برخی از اطلاعات اساسی را به اشتراک بگذارم. در مورد 4 زندگی ، بنابراین شما می توانید تعیین کنید که آیا این کلاهبرداری است یا یک فرصت عالی.

تاریخچه کوتاهی از 4 زندگی

در سال 1998 ، 4 زندگی توسط David & Bianca Lisonbee بر اساس بیانیه ماموریت “ساختن افراد از طریق دانش ، موفقیت و خدمات” تأسیس شد و با اخذ مجوز برای اولین اختراع ثبت شده در فرآیند استخراج کارگر حمل و نقل ، آنها موفق شدند 4 نماینده حمل و نقل زندگی را به ایالات متحده بیاورند. . علم موجود در مورد 4 عامل انتقال زندگی به همان فرآیند بیولوژیکی بستگی دارد که چگونه یک نوزاد تازه متولد شده ایمنی را مستقیماً از شیر مادر خود بدست می آورد ، بنابراین فاکتور 4 عامل انتقال زندگی ایمنی سایر افراد را با مصرف این مواد افزایش می دهد. آیا علم دیوانه نیست (حتی اگر ما هنوز ماشین های پرنده نداریم)؟

آیا 4 زندگی کلاهبرداری است یا یک فرصت تجاری مشروع؟

این یک میلیون دلار سوال است ، درست است؟ هنگام فکر کردن در مورد هر شغلی موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، اما بدیهی ترین راه برای تعیین اینکه آیا 4 Life یک تجارت واقعی است یا کلاهبرداری این است که به خودتان دقیقاً به آنچه پیشنهاد می دهید (محصولات سلامتی و سلامتی) پاسخ دهید. اگر به سادگی نمی توانید خدمات یا کالایی را که شرکت می فروشد توصیف کنید ، این اولین نشانگر است که احتمالاً باید اجرا کنید!

بررسی امتیاز 4 زندگی در دفتر بهتر تجارت ، مکان دیگری برای شروع است که به شما ایده می دهد که مدت زمانی که در این کار صرف کرده اید ، در صورت شکایت زیاد ، نحوه برخورد با آن و غیره ، به شما ایده می دهد.

برخی از سؤالها را برای حامی خود بپرسید

وقتی 4 برنامه جبران خسارت Lifetime ، پکیج پاداش های Lifetime AKA را مرور کردم ، فکر کردم با پرداخت مناسب و معقول به توزیع کنندگان خود از طریق کمیسیون های مربوط به محصولات خود ، مانند 4 عامل انتقال زندگی و غیره و پاداش هایی برای اشتغال و حجم فروش ، بسیار زیبا به نظر می رسید.

در اینجا دو نکته وجود دارد که می خواهید به حمایت کننده احتمالی خود اشاره کنید تا ببینید 4 زندگی تجارت خوبی برای شما خواهد بود ، زیرا در پایان ، آیا این مهمترین چیز برای شما محسوب نمی شود؟

* سهمیه استخدام ماهانه – برای پیشرفت در رده های رهبری 4 Life ، شما باید شخصاً از 4-12 توزیع کننده جدید حمایت مالی کنید و متقاضی دریافت 100 LP (زندگی نقطه) باشید. باید دو چیز را بدانید:

o چقدر فعالیت خواهید داشت واقع بینانه آیا آنها برای رسیدن به این اهداف استخدام حق رای هر ماه ضروری هستند؟

o اگر نتوانید به این اهداف برسید (اگر مشغول کار هستید ، به تعطیلات بروید و غیره) چه چیزی برای ما جبران می کند؟ آیا چیزی از دست داده اید؟

* حجم فروش ماهانه تبلیغات – برای رسیدن به بالاترین سطح رهبری 4 Life of Platinum International Diamond ، یک شرط شما این است که کل سازمان شما مجبور باشد در فروش محصول ماهانه 1،000،000 LP (امتیاز زندگی) بفروشد. براساس شرکت من ، این به نظر می رسد یک نیاز بزرگ برای رسیدن به سطح عالی است ، بنابراین باید حامی مالی احتمالی خود چند مورد دیگر نیز کشف کنید:

o چهارچوب زمانی واقعی برای رسیدن به سطوح بالاتر برنامه جبران خسارت چهار زندگی چیست؟ آیا می توان آن را در چند سال انجام داد یا احتمالاً مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید؟

* تیم برای پیوستن در اینجا یک متغیر بسیار مهم وجود دارد که می تواند به راحتی یا شانس ایجاد یک سازمان عالی در 4 Life (یا هر شرکت بازاریابی چند سطحی) را به راحتی حل کند یا خیر: شما باید در یک تیم خوب و دارای رهبری قوی باشید تا بتوانید در شروع کار کمک کنید. این بسیار مهم است! بدون داشتن یک درایو قوی برای نشان دادن دقیق کارهایی که برای موفقیت باید انجام دهید ، با چرخاندن چرخ های خود وقت و هزینه زیادی را هدر می دهید.

س از اسپانسر بالقوه خود بپرسید که آیا او می تواند به شما بگوید در کدام تیم بپیوندید. چه نوع آموزشی را ارائه می دهند؟ چگونه آنها پیشنهاد می دهند که شرکتی بسازند؟ آیا این روش برای مجموعه / شخصیت مهارت شما مناسب است (به عنوان مثال: آنها به شما می گویند وقتی ترجیح می دهید یاد بگیرید که چگونه بازار را به درستی بخرید و از اینترنت بهره بگیرید) با همه کسانی که می شناسید همیشه در تماس باشید؟

پس اینجا ، دوست من من صمیمانه امیدوارم که این اطلاعات جامعی به شما داده باشد و به شما در تعیین اینکه آیا 4 Life کلاهبرداری است کمک کرده است. به نظر من این شرکت شرکتی عالی با محصولات جامد است (خصوصاً فاکتور 4 عامل انتقال زندگی) و من تا زمانی که احساس می کنید این بهترین فرصت برای شماست ، هیچ نگرانی عمده ای در مورد پیوستن ندارم.

(سلب مسئولیت: من به هیچ وجه به 4 زندگی وابسته نیستم و براساس تجربه سالها در صنعت چند سطحه ، یک بررسی غیرمنطقی را به اشتراک می گذارم)

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا