آیا DXOMARK دوربین گوشی‌ها را جانبدارانه بررسی می‌کند؟

DXOMark یا همان DXO که بیشتر شناخته می شود، یکی از مشهورترین منابع در جهان برای تحقیق در مورد دوربین های حرفه ای، لنزها و دوربین های گوشی های هوشمند است. اما احتمالاً بسیاری از شما با نتایج و رتبه بندی آن برای دوربین گوشی های هوشمند آشنا هستید. امتیازاتی که گاهی بسیار بحث برانگیز است و در شبکه های اجتماعی طوفانی به پا می کند.

احتمالا بارها در اخبار دیده اید که رتبه دوربین یک گوشی جدید و پرچمدار در حال تبدیل شدن به تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها است و این موضوع مستقیما بر افزایش یا کاهش فروش این گوشی ها تاثیر می گذارد. این موضوع بسیاری از تولیدکنندگان گوشی، حتی منتقدان و کاربران فناوری را که معتقدند نتایج بنچمارک DXOMark عمدا دستکاری شده است، نگران کرده است.

برخی از مردم معتقدند که DXO بررسی های صادقانه انجام نمی دهد و به طور جدی برخی از مارک ها را شکست می دهد، در حالی که برخی از مارک ها به طرز مشکوکی ترجیح داده می شوند و تخفیف هایی را بر روی دستگاه های خود می دهند که شایسته آنها نیست.

اما سوال اینجاست که آیا DXO واقعا این کار را انجام می دهد؟ آیا منتقدان این مؤسسه به درستی معتقدند یا تصورات نادرست آنها باعث چنین تناقضاتی می شود؟ برای دریافت پاسخ ویدیوی ما را تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای مختلف برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای حرفه ای و تصاویر» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا