آیفون‌ها در iOS 14 به قابلیت ضبط مکالمه پیش فرض مجهز می‌شوند

با توجه به تصویری که اخیرا توسط انجمن جیلبریک iOS منتشر شده است، به نظر می رسد که iOS 14 باید قابلیت ضبط مکالمات آیفون را به صورت پیش فرض فراهم کند. این ویژگی نه تنها برای برنامه تلفن، بلکه برای تماس های اپلیکیشن FaceTime نیز در دسترس است.

یکی از مفیدترین ویژگی های گوشی های هوشمند، ضبط تماس است که در حال حاضر توسط بسیاری از برنامه های شخص ثالث مجاز است، اما کاربران همیشه به طور پیش فرض چنین ویژگی هایی را می خواهند. بنابراین اپل سعی دارد این کار را در iOS 14 انجام دهد.

به نظر می رسد قابلیت ضبط مکالمات در آیفون به مخاطب اطلاع می دهد که مکالمه در حال ضبط است و به فرد ضبط کننده مکالمه یادآوری می کند که موارد مختلف حقوقی را رعایت کند.

بیشتر بخوانید: هر آنچه در مورد iOS 14 می دانیم

قابلیت ضبط تماس در iOS 14

البته هنوز مشخص نیست که آیا امکان ضبط مکالمات در همه زمینه ها وجود خواهد داشت یا خیر، زیرا برخی از کشورها قوانین بسیار سختگیرانه ای دارند و کاربران اجازه ضبط مکالمات را ندارند.

وقتی این ویژگی فعال باشد، تماس های شما تا زمانی که آن را از تنظیمات غیرفعال نکنید ضبط می شود. iOS 14 در کنفرانس توسعه دهندگان اپل در تاریخ 22 ژوئن (2 ژوئیه) سال جاری رونمایی خواهد شد و برای تمامی کاربرانی که در حال حاضر از iOS 13 استفاده می کنند در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد قابلیت ضبط مکالمات در iOS 14 چیست؟ از آن استفاده میکنی؟

بیشتر بخوانید: اپل با انتشار iOS 13.5.1 جیلبریک را در آیفون مسدود کرد

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا