آیفون 15 اولترا ممکن است جایگزین مدل 6.1 اینچی غیرپرو اپل شود

با عرضه سری آیفون 14 اپل، این شرکت به طور رسمی مدل آیفون مینی خود را متوقف کرد. با این حال، اکنون گزارش جدیدی نشان می دهد که می تواند جایگزین مدل 6.1 اینچی غیر پرو در آیفون 15 و سری آیفون 15 اولترا شود.

برای آن دسته از کاربرانی که نمی دانند، باید بگوییم که طبق آخرین شایعات، غول کوپرتینویی در حال کار بر روی یک مدل اولترا آیفون است. با این حال، این تنها به این معنی نیست که این برند قصد دارد یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید را به مجموعه آیفون اضافه کند. در عوض، گفته می شود که این شرکت به جای آیفون 6.1 اینچی غیر پرو، آیفون اولترا را عرضه می کند. این شایعه واکنش های زیادی را به همراه داشت و بسیاری از کاربران توییتر مخالفت خود را با مدل آیفون 15 اولترا اعلام کردند.

برخی از کاربران اظهار داشته اند که مدل های آیفون پرو در حال حاضر بیش از حد بزرگ هستند. در واقع مدل پایه آیفون تنها پرچمدار کامپکت واقعی این برند است که برخی افراد آن را به مدل های پرو ترجیح می دهند. بنابراین به نظر می رسد اکثر کاربران این برند آمریکایی علاقه ای به حذف این گوشی هوشمند از خط تولید این شرکت در سری بعدی آیفون 15 ندارند.

آیفون اولترا

همچنین این احتمال وجود دارد که اپل آیفون 15 اولترا را با برخی ویژگی های انحصاری اولترا در بازار گوشی های هوشمند پرچمدار عرضه کند. با وجود شایعات مبنی بر جایگزینی مدل اولترا با مدل پرو مکس، این موضوع نگرانی هایی را برای برخی از کاربران ایجاد کرده است که نمی خواهند مدل پرو مکس دیگری در اکوسیستم گوشی های هوشمند اپل ظاهر شود.

امروزه علاوه بر همه اینها، شایعه تولید آیفون 15 اولترا با بدنه تیتانیومی نیز به گوش می رسد. اگر این شایعه صحت داشته باشد، ممکن است برخی از نگرانی های کاربران اپل در مورد وزن این گوشی برطرف شود. زیرا تیتانیوم 45 درصد سبکتر از فولاد ضد زنگ است و در عین حال مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. در نهایت باید اشاره کنیم که این گزارش تنها یک شایعه است و غول فناوری آمریکایی هنوز خبری رسمی در این باره منتشر نکرده است.

نظر شما در مورد مدل Apple Ultra چیست؟ آیا دوست دارید این مدل جایگزین آیفون 6.1 اینچی شود یا خیر؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: گیزموچینا

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا