آیکون‌های جدید حالت رانندگی به نسخه‌ی اندروید گوگل مپ رسید

این یک راه عالی برای به دست آوردن یک ایده خوب برای iOS است.

من برای انجام این کار زمان بسیار خوبی دارم و برای انجام این کار زمان بسیار خوبی دارم. شما می توانید از این ویژگی برای کمک به کسب و کار خود استفاده کنید.

این ویژگی زمان حرکت از یک نقطه به نقطه دیگری در گوگل مپ قابل استفاده است و کاربران می توانند آیکون فلش پیشفرض حالت رانندگی را با برخی از آیکن های دیگر مانند خودروی سواری یا وانت جایگزین کنند.

پیش از این تنها کاربران iOS می توانند از این ویژگی استفاده کنند اما با به روز رسانی گوگل مپ 10.52.2 برای اندروید، اکنون کاربران این سیستم عامل هم می توانند فلش استاندارد حالت ناوبری را با یک خودروی قرمز، یک شاسیبلند زرد یا یک وانت I’ متاسفم. این یک راه عالی برای به دست آوردن یک ایده خوب برای تجارت و کسب و کار شما است.

برای تغییر آیکن، کاربران باید از یک نقطه به نقطه ای دیگر را شروع کنند و سپس با ضربه زدن روی آیکن «فلش» یک منوی کوچک نشان دهد که امکان تغییر آیکن را می دهد. یکی از محبوب‌ترین مکان‌های دنیا این است که بتوانید این کار را انجام دهید. ما نباید نگران این واقعیت باشیم که پول زیادی داریم.

یکون وانت هالت راندگی گول مپ اندورود
امکان انتخاب آیکنهای تازه‌ی حالت راندگی گوگل مپ اندورید

گوگل که پیش از این تغییرات را در رنگبندی سراسری نقشه اعمال کرده است و همچنین حالت تاریک گوگل مپ را فعال کرده است، هنوز تغییر آیکنهای رانندگی را نمی بیند و صفحات رسمی پشتیبانی این ویژگی را فقط برای آیفون و آیپد ذکر می کنند. اما طبق گزارش ها از این پس کاربران اندروید هم هنگام شروع رانندگی می توانند به جای فلش، خودرویی را ببینند که در زمان واقعی به صورت زنده میچرخد و جابهجا می شود.

من نمی دانم با کارم چه کنم، نمی دانم با آن چه کنم. گفتنی است حالت راندگی نقشه‌ی

مطالب: آگاهی از محتوای یک کامپیوتر مرتبط با اندروید

اعتبار: گوگل

منبع: 9to5Google

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا