ابزار تارکننده تصاویر واتساپ به زودی به اندروید می‌آید

پیام رسان های واتس اپ نسبت به سایر رقبا مانند تلگرام کندتر هستند و بسیاری از کاربران از این موضوع شکایت دارند. این شرکت زمان زیادی را صرف افزودن یک ویژگی بسیار رایج اما مفید می کند و معمولاً ویژگی های جدیدی که به این پلتفرم اضافه می شود از سایر برنامه های پیام رسان الگوبرداری می شود. این موضوع با توجه به منابع مالی نامحدود این فرستادگان متعلق به متا کمی عجیب به نظر می رسد. علاوه بر این، واتس اپ مدت هاست که ابزاری را برای محو کردن کاربران iOS معرفی کرده است. اما این قابلیت و ابزار به نسخه اندروید واتس اپ راه پیدا نکرد. اما اکنون پس از مدتی ممکن است ابزار هک واتس اپ iOS نیز در این پیام رسان ها در دسترس کاربران اندرویدی قرار گیرد.

در همین راستا، توزیع کننده نام آشنای اطلاعات و قابلیت های واتس اپ، “WABetaInfo” در جدیدترین گزارش خود ارائه کرده است که در نسخه 2.22.7.1 بتای واتس اپ می توان نقش ویرایشگر تصویر را مشاهده کرد. با توجه به اینکه این ویژگی هنوز در حال توسعه است، نمی توانیم از آن استفاده کنیم. این افشاگری ها تنها نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی افزودن این ابزار به نسخه اندروید واتس اپ است. بنابراین حتی اگر این بتا را نصب کنید، نمی توانید از این ابزار جدید استفاده کنید. کاربران علاقه مند باید منتظر نسخه جدید این اپلیکیشن باشند.

ابزار تارکننده تصاویر واتساپ به زودی به اندروید می‌آید

این ابزار بسیار مفید می تواند به کاربران قبل از ارسال عکس کمک کند. با استفاده از این ابزار کاربران قادر خواهند بود به راحتی قسمت هایی از تصویر را که نیاز به سانسور یا حذف دارند با این ابزار محو کنند، بنابراین نیازی به استفاده از اپلیکیشن های ویرایش عکس نیست. ناگفته نماند که پلتفرم محبوب واتس اپ در چند ماه گذشته در حال کار بر روی افزودن ویژگی های جدید به بخش های مختلف پیام رسان خود بوده است.

به گفته وب سایت WABetaInfo، واتس اپ در حال توسعه طراحی جدیدی برای رابط تماس صوتی خود است. این شرکت در حال طراحی مجدد رابط کاربری تماس های صوتی بر روی پلتفرم خود است تا آن را فشرده تر و مدرن تر کند و فضای در دسترس کاربران را بهینه کند. این طراحی جدید به خصوص در تماس های صوتی گروهی زیبایی بیشتری را نشان می دهد.

در یکی دیگر از ویژگی‌های جدید، واتس‌اپ قصد دارد تجربه کاربری پیچیده‌تری را برای کاربران هنگام ضبط پیام‌های صوتی در به‌روزرسانی جدید خود فراهم کند. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، واتس اپ قصد دارد در آپدیت های آتی برای کاربران اندرویدی خود، قابلیت توقف و از سرگیری ضبط پیام های صوتی را به این پلتفرم اضافه کند. پیش از این، کاربران مجبور بودند به طور مداوم پیام های صوتی خود را ضبط کنند و در صورت عدم رضایت، ارسال آن را متوقف کنند.

اما با استفاده از این قابلیت بسیار مفید، اکنون کاربران می توانند هنگام ضبط پیام های صوتی خود، آن را مکث کرده و پس از مدتی ضبط را از سر بگیرند. افزودن این قابلیت به ویژه هنگام ارسال پیام های صوتی طولانی مفید خواهد بود و به کاربر اجازه می دهد در هنگام ضبط پیام صوتی مدت کوتاهی استراحت کند.

ابزار تارکننده تصاویر واتساپ به زودی به اندروید می‌آید

واتس اپ همچنین قصد دارد قابلیت جدید دیگری را برای کاربران پرتعداد خود معرفی کند و آن امکان ایجاد نظرسنجی در چت های گروهی است که شاید برای بسیاری از کاربران ویژگی مطلوبی باشد. WABetaInfo توضیح می‌دهد: «به لطف امکان ایجاد نظرسنجی، می‌توانید نظرسنجی‌هایی درباره موضوعات مختلف در چت‌های گروهی ایجاد کنید و کاربران را وادار کنید به آن‌ها رأی دهند. توجه داشته باشید که امکان ایجاد نظرسنجی تنها در گروه‌های واتس‌اپ موجود خواهد بود و از سیستم رمزگذاری کامل استفاده خواهد شد. بنابراین فقط افراد گروه می توانند نظرسنجی و نتایج آن را ببینند.

جستجوی پیام یکی دیگر از ویژگی هایی است که این پلتفرم روی آن کار می کند. لازم به ذکر است که در نسخه 2.22.6.3 WhatsApp Beta گزینه ای وجود دارد که امکان جستجوی بین پیام ها را به کاربر می دهد.

منبع: توسعه دهندگان XDA

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا