ابزار جستجوگرهای جذاب

دنیای موتور جستجوی آنلاین بسیار سریع برای بازاریابی اینترنتی بزرگترین چیز است ، اما این بزرگترین نگرانی برای شرکتهای تجارت الکترونیکی است. ابزارهای بی شمار سئو ، ترفندها ، نکات ، شرکتها ، متخصصان و غیره اکنون در دسترس هستند تا به همه دارندگان مشاغل کوچک کمک کنند تا بتوانند رتبه وب سایت خود را افزایش دهند. افراد بدیهی است که روش یا ابزاری را که استفاده می کنند ، برای سازگاری وب سایت SEO خود اشتباه می گیرند.

انواع زیادی از ابزارهای جستجوگرها مانند کلمات کلیدی ، ابزارهای طوفان مغزی ، ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک ، ابزار تجزیه و تحلیل سایت ، ابزارهای مرتبط با جستجو ، ابزار نام دامنه ، ترافیک وب سایت ، گزارش جمعیتی و غیره وجود دارد. ابزارهای قدرتمند رایگان سئو به خوبی در زیر آورده شده است.

Google Webmaster Console / Google Analytics از Google.com: ابزار کنسول Google Webmaster Console در مورد میانگین سرعت ، رتبه بندی بالای صفحه ، لینکهای برگشتی و غیره پیشنهادی عالی به شما می دهد. Google Analytics رایگان است و به شما امکان می دهد گزارش هایی درباره تعداد افراد به سایت شما ارائه دهید.

Google AdWords: این ابزار برای ارائه نتایج جستجو در برابر کلمات کلیدی انتخاب شده طراحی شده است. AdWords به شما می گوید که چند مرتبه مردم به جستجوی این کلمات کلیدی به همراه آمار ، همراه با دیگر تغییرات کلمات کلیدی موجود می پردازند.

Checker MultiRank از iWebtool.com: ابزاری مانند این که به بررسی رتبه بندی از طریق الکسا و رتبه بندی گوگل برای سایت مشتری کمک می کند. این امر به انجام یک نظرسنجی در سایت فله کمک خواهد کرد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

قدرتمندترین ابزار زیر صفحه توسط WeBuildPages.com: این یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها برای وب مسترها است تا بتوانند قدرتمندترین صفحه وب را برای رقبا رصد کنند و از روشهای پیوندی که آنها به کار برده اند و از کیفیتی که برای حفظ سایت خود در لیست داغ دارند ، ایده ای خلاصه کنید.

مطالب پربازدید کاربران

SEO Analyzer by Sitening.com: SEO Analyzer همچنین ابزاری بسیار قدرتمند است که تکنیک های سئو را که وب سایت شما باید برای دستیابی به آن کسب کند ، تحلیل می کند و بنابراین رتبه بالاتری دارد. همچنین به شما امکان می دهد تا گزارش های قبلی را ادامه دهید ، بنابراین شما می توانید سابقه کاملی از هرگونه به روزرسانی و تغییر ایجاد شده را داشته باشید.

XenU’s Link Sleuth توسط Tilman Haush: ابزاری رایگان که لینک های خراب ، لینک های مرده ، backlinks ها و غیره را در سایت شما ثبت می کند ، به شما این امکان را می دهد تا آن را برطرف کنید ، که فکر می کنم علاوه بر این جالب بسیار خوبی برای سینه جنگ شما باشد.

رتبه بندی صفحه قابل مشاهده توسط iWebTool.com: ابزاری عالی که مجدداً به وب سایت شما نگاه می کند ، نشانگر گرافیکی از هر پیوند در صفحه شما ، و جایی که در آن قرار دارد ، می دهد.

ابزار شناسایی Geotargeting SEOmoz.com: اگر می خواهید وب سایت شما موتور جستجوگر باشد که برای جستجو در یک کشور خاص یا محلی بهینه شده باشد ، این ابزار عالی است. این ایده به شما می دهد تا در هنگام بهینه سازی سایت خود برای یک منطقه جغرافیایی خاص ، ایده هایی را در نظر بگیرید.

Firefox با پسوند توسعه دهنده وب توسط کریس پدریک: Firefox یکی از انعطاف پذیرترین مرورگرهای وب است. هنگامی که با برنامه افزودنی Web Developer جفت شده اید ، به عنوان ابزاری بی نظیر سئو کار می کند. این ابزار به شما کمک می کند تا سبک های خارجی آبشار یا آبشار را حذف کنید ، کلیه پیوندهای خارجی را در صفحه خود قرار دهید و به شما امکان می دهد تا هرگونه اجزای JavaScript را حذف کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا