اتحادیه‌ی اروپا با تعطیل شدن اینستاگرام و فیسبوک مشکلی ندارد

اینطور که به نظر میرسد شرکت متا قصد دارد سرورهای فیسبوک و اینستاگرام را در اروپا ببندد و مقامات اتحادیه اروپا طی بیانیهای اعلام کنند هیچ مشکلی با این موضوع وجود ندارد.

متا روی گذشته گزارشی را منتشر کرد مبنی براینکه اگر اتحادیه اروپا بخواهد قانون را که بهتازگی بررسی کرده است مبنی بر اطلاعات کاربران اینستاگرام و فیسبوک در اروپا باید در سرورهای موجود در داخل اروپا ذخیره شود، دسترسی کاربران به این خدمات و برنامه ها را کاملاً انجام دهد. متاسفم. امکانات تفریحی موجود است.

امروز، دو تن از مقامات اتحادیه اروپا یعنی رابرت هابک (وزیر اقتصاد آلمان) و برونو له مایر (وزیر دارایی فرانسه) در رابطه با گزارش منتشر شده از سوی متا مبنی بر قطع دسترسی اینستاگرام و فیسبوک در سراسر اروپا صحبتهایی را مطرح می کنند که در واقعاً بگویم اصلی ترین و مهم ترین نکته ای که می توانم از صحبت های آنها برداشت کنم این است که باید طبق قوانین جدید اروپا کار کند و در غیر این صورت اصلاً مشکلی از بابت تحریم اینستاگرام و فیسبوک در سراسر اروپا وجود ندارد.

جزئیات بیشتر این مقاله را ببینید:

تو که بهترینی در دنیا و دنیا و دنیا و دنیا. اتحادیه اروپا بازار بسیار مهم و بزرگی است که توان اقتصادی زیادی دارد. ما علاقه ای به این نداریم که این حق را نداریم.

در لبلای صحبت‌های هابک این حرفی است که زندگی بدون فیسبوک فوق‌العاده بیشتر مورد توجه می‌کند. این یک راه عالی برای داشتن یک فیلتر خوب و یک فیلتر جدید است. دارایی فرانسه هم گفت که مردم بدون فیسبوک زندگی بسیار خوبی دارند و این موضوع را هم وزیر می کنند که اتحادیه اروپا از موضع خود پایین نمی آید چرا که این کار را برای محافظت از حق مردم خود می دهد.

می توانم تایید کنم که زندگی بدون فسبوک بسیار عالی است و ما هم بدون آن به‌خوبی به زندگی خود هادام هستم. تمامی حقوق محفوظ است.

من نمی دانم با شما چه کنم. این مهمترین کاری است که باید در دنیا انجام داد. بنابراین باید منتظر بمانیم ببینیم چه پیش میآید و آیا شرکت مادر فیسبوک در نهایت تسلیم درخواستی اتحادیه اروپا می شود یا ممکن است باعث شود کاربران آن استفاده از اینستاگرام و فیسبوک را ببینند.

علاوه بر این که ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا به این واقعیت اعتقاد ندارند که شما تنها کسی هستید که حق دارید همین کار را بکنید. شما را خیلی دوست دارم.

میخوای بری سر کار؟ هدف از کار آمریکا و آمریکا چیست؟

محل: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا