اخبار مشتریان

ادعای یک شرکت دارویی درباره واکسن کرونا | دکتر رضا غیاثوند

فصل های جدید

شرکت دارویی ایالات متحده Pfizer روز جمعه اعلام کرد که واکسن ویروس کرونا را برای تأیید به اداره اجرای داروی فدرال آمریکا تأمین می کند.

به گزارش فایننشال تایمز لندن ، فایزر قصد دارد نتایج واکسن جدیدی را که با شرکت آلمانی Bayuan Tech تولید کرده از نظر ایمنی در برابر ویروس کرونا در هفته سوم نوامبر برای مجوز اضطراری از سازمان غذا و دارو فدرال آزمایش کند. داروی آمریکا.

مدیر عامل شرکت Pfizer ، آلبرت بورلا در بیانیه ای گفت که این واکسن قبلاً روی حدود 38000 نفر در سراسر جهان آزمایش شده است.

Pfizer پیشرو در این رقابت است ، زیرا هیچ شرکت دارویی در خارج از روسیه و چین مجوز استفاده از این واکسن را نداشته است.

بورلا گفت ، گرچه آزمایش واکسن به خوبی در حال انجام است ، اما پس از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر در دسترس عموم نخواهد بود.

رئیس جمهور دونالد ترامپ قبلاً قول داده بود که واکسن کرونا در هفته های آینده (قبل از انتخابات 3 نوامبر) در دسترس باشد ، اما مقامات دارویی این کار را بخشی از مبارزات انتخاباتی وی دانستند.

بورلا در یادداشتی خطاب به تیم Pfizer که به فایننشال تایمز نیز رسیده است ، نوشت: “تشدید” استکبار سیاسی “در مورد ساخت و زمان واکسن کرونا ، اعتماد عمومی را تضعیف می کند. برای Pfizer اطمینان حاصل شد که واکسن در اواخر ماه اکتبر (اوایل ماه نوامبر) م effectiveثر است ، اما این اطلاعات ممکن است دیر یا زود به دلیل تغییر در شرکت کنندگان در آزمایش منتشر شود.

برای دریافت مجوز از سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، Pfizer باید حداقل 2 ماه پس از دریافت آخرین واکسن ، حداقل نیمی از اطلاعات ایمنی شرکت کنندگان در آزمایش را به همراه جزئیات واکنش آنها ارائه دهد.

واکسن Pfizer و Biovan Tech که مبتنی بر فناوری جدید MRNA است ، در دو مرحله تزریق می شود.

منبع :
https://drghiasvand.com/%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86/
تاریخ انتشار :
2020-10-16 20:33:05

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا