ارسال توییت صوتی در توییتر امکان‌پذیر شد

توییتر در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد توییت های صوتی ارسال کنند. توییتر دیروز در بیانیه ای از این ویژگی رونمایی کرد. در این بیانیه آمده است: «گاهی اوقات 280 کاراکتر کافی نیست و برخی ظرافت ها را نمی توان به صورت مکتوب منتقل کرد.

در حال حاضر تنها تعداد محدودی از کاربران iOS می توانند از این قابلیت استفاده کنند، اما همه کاربران این پیام های صوتی را خواهند دید. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

استفاده از این قابلیت بسیار آسان است و زمانی که توییت می کنید، یک آیکون جدید در کنار آیکون دوربین مربوط به ضبط صدا وجود دارد که می توانید با زدن آن پیام صوتی خود را ضبط کنید. لازم به ذکر است که محدودیت این پیام های صوتی 140 ثانیه است و در صورت تجاوز از این حد، توییت دیگری تا سقف 25 توییت ایجاد می شود.

توییتر

همچنین به گفته توییتر، این پیام های صوتی تنها در توییت های اولیه قابل استفاده هستند و کاربران نمی توانند از این قابلیت برای پاسخ به سایر توییت ها استفاده کنند. این پیام های صوتی در واقع به صورت ویدیویی نمایش داده می شوند، با این تفاوت که ویدیو فقط حاوی تصویر نمایه است.

این ویژگی نه تنها توییتر را برای مدیریت و نظارت بر توییت‌ها دشوارتر می‌کند، بلکه مسئله دسترسی را نیز دشوار می‌کند. به عنوان مثال، افرادی که ناشنوا هستند یا از اختلالات شنوایی رنج می برند در شنیدن این پیام های صوتی مشکل دارند. توییتر همچنین می گوید در حال حاضر در حال انجام تست های اولیه برای این ویژگی است و به دنبال بهترین راه ها برای رفع نیازهای افراد با توانایی های مختلف است.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا