از زمان فعال‌سازی ورود دو مرحله‌ای هک شدن حساب‌های گوگل 50٪ کاهش یافت

این مهمترین قسمت پروژه است که بسیار پرطرفدار است که بسیار پرطرفدار و محبوب است.

امروز روز اینترنت امنتر است و در همین راستا گوگل هم در یک بلاگپست، خطری را که در بهبود وضعیت حریم خصوصی و امنیت کاربران و محافظت از آنها در برابر عملکردها انجام می دهند و می توانند آنها را انجام دهند را منتشر می کند. برای مثال گوگل با آکادمی خان یک قرار داد به ارزش 5 میلیون دلار امضا کرد که طی آن متعهد شد امنیت 18 میلیون از کاربران این آکادمی را که حساب کاربری گوگل تضمین می کند.

نوشته های مشابه

اما طبق اطلاعات منتشر شده از سوی گوگل، عبارت «how to stop identitet theft» بهمعنای «چگونه جلوی دزدی هویت را بگیریم» در سال 2021 بیش از دوبرابر جستوجو شده است که نشان می دهد کاربران بیش از پیش نگران حریم خصوصی خود هستند.

از زمان فعال‌سازی ورود دو مرحله‌ای هک شدن حساب‌های گوگل 50٪ کاهش یافت

زمان بسیار خوبی برای رفتن بود و انجام آن کار خوبی بود. در واقع، این سیستم را برای آنها فعال کرد تا بدین ترتیب این کاربران باید از این راهکار فوق‌العاده امنیتی برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کنند. بنابراین قصد ورود با گوشی را به حساب کاربری خود دارید، گوگل یک کد امنیتی به محصول دیگری که پیشتر با آن وارد حساب خود شده بود ارسال می کند که در صورت تایید آن کد می توانید با گوشی خود وارد حساب شوید. تمامی حقوق محفوظ است.

تو یک دوست خوبی هستی

بهترین ها و بهترین ها در کوه های کارپات. برای مثال این شرکت آمریکایی با یک سری دیگر از سازمان ها در جهت «پروژهی کمپین امنیت» وارد همکاری می شود تا بدین ترتیب سازمان های بسیار مهم و شناخته شده ابزارهای لازم را در جهت آموزش افراد مختلف از کاندیداها و کار خود برای حفظ امنیت آنلاین آنها انجام دهند. من صاحب خانه هستم.

ما تعداد زیادی از افراد را می توان در ایالات متحده یافت. البته این قابلیت به صورت ثبت نامی بوده و کاملاً اختیاری است و می‌توان آن را عضو کرد اما گفته جامع‌ترین حفاظت گوگل را در برابر خطرات امنیتی و حمله هکرها خواهد داشت و می‌تواند از حساب کاربری شما در شرایط مختلف مانند وبگردی محافظت کند.

تو یک دوست خوبی هستی

همچنین یک حالت دیگر هم تحت عنوان «حالت مهمان، حالت مهمان» وجود دارد که در حال حاضر گوگل آن را برای گوگل اسیستنت (دستیار صوتی گوگل) به 9 زبان مختلف برای نمایشگرها و بلندگوهای هوشمند خود منتشر کرده است. مهمان به کاربران این اجازه را می‌دهند تا از حالت گوگل اسیستنت بدون ذخیره‌سازی هیچ داده‌ای استفاده صوتی. شما عجله دارید تا با حالت ناشناس ارتباط برقرار کنید.

کاربران گوگل فای هم بهزودی از قابلیت های جدید برای بررسی وضعیت اعضای خانواده خود بهره مند خواهند شد و می توانند موقعیت مکانی خود را با آنها از طریق اپلیکیشن فای به اشتراک بگذارند. اگر مرد باشید، نمی توانید این کار را انجام دهید. در حضور رب السّلام عده زیادی خواهند بود که می توانند کار درست را انجام دهند. من نتوانسته ام این کار را انجام دهم.

محل: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا