طراحی و سئو وب سایت

از کلمات کلیدی Long Tail برای تولید لیدهای برگشت به عقب استفاده کنید

آیا آن عبارت معروف را در مورد دمیدن سگ شنیده اید؟ وقتی صحبت از کلمات کلیدی دم دراز می شود ، حذف سگ اغلب به “دم بلند” اضافه می شود. کلمات کلیدی طولانی معمولاً سه یا پنج (یا بیشتر) جستجوی کلمه هستند که بسیاری از آنها فقط پنج یا ده جستجو در ماه دارند. این عبارات اغلب بسیار خاص هستند ، اما وقتی کاربر عبارتی را وارد می کند ، می توانید انتظار بهترین پوشش بیمه ای را داشته باشید. به همین دلیل مهم است که لیستی از صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) در بالای آژانس خود داشته باشید. بیایید به چند نمونه از عبارات باد بلند نگاه کنیم:
بیمه گارد گاراژ آریزونا
بیمه بازرگانی در نیویورک
بیمه اقتصادی در کالیفرنیا
نرخ بیمه بازرگانی فلوریدا
بیمه ساحلی فلوریدا
هرچه کلمه کلیدی را در یک جمله بیشتر تعریف کنید و مدت زمان آن بیشتر باشد ، پاسخ کمتر و بیشتر جستجو می شود. و البته ، جملات کوتاه تر ، نتایج بزرگتر و رقابت بیشتر برای این جمله. یک مثال از یک عبارت رایگان “بیمه اتومبیل” یا “بیمه اتومبیل” است. در هنگام هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی ، مقدار مهم است. آژانس شما برای دستیابی به رویکرد کامل به تلاش موتور جستجوی چشم ، باید 100 رتبه برتر یا بیشتر را با کلمات کلیدی رقابتی تر ، هدف قرار دهد.
در صفحه بهینه سازی موتور جستجو (تضمین SEO) ، محتوا و داده های Meta وجود دارد. این بدان معنی است که موتور جستجوی گوگل یا بینگ به دنبال مقالات ، تصاویر ، پست های وبلاگ و فیلم هایی است که در صفحه شما ظاهر می شود و متا مانند توضیحات صفحه ، برچسب های Alt و برچسب های عنوان وجود دارد ، اما در صفحه یافت نمی شود. بهینه سازی موتور جستجو همچنین شامل بهبودهایی در صفحه مانند انتشار اخبار ، شبکه های اجتماعی ، کتابشناسی و فیلم ها است که به چند مورد اشاره می شود. بهبود دم طولانی موثر منجر به بهبود نمایه سازی سایت بیمه و افزایش مسیر چشم در بیمه می شود.
با افزایش تعداد جستجوهای تلفن همراه ، چشم پشتی باید س questionsالات بزرگی به تلاش های طولانی مدت شما اضافه کند. چند نمونه:
از کجا می توان بیمه Arizona Garage Keeper را خریداری کرد؟
بهترین شرکت های بیمه شرکت ها در نیویورک کدامند؟
کمترین نرخ بیمه اقتصادی در کالیفرنیا چقدر است؟
از کجا می توانید نرخ های بیمه خوبی را در فلوریدا پیدا کنید؟
چه کسی کمترین نرخ بیمه Florida Beach Resort را ارائه می دهد؟
در حالی که بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی در شبکه های اجتماعی بخش عمده ای از بازاریابی در پشت صحنه است ، آژانس هایی که به دنبال ایجاد کانال های خود هستند اغلب متوجه می شوند که ایمیل حاوی “بیمه پشت صحنه” است و زمان اختصاص داده شده برای توافق مسیر سریعتر برای تولید .
آژانس های بیمه و کارگزارانی که وقت ، ابزار و مهارت لازم برای مدیریت این نوع ابتکارات را ندارند می توانند آن را به یک شرکت بیمه واجد شرایط توصیه کنند. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا