از NFT اولین توییت جک دورسی استقبال نشد

NFT، ارز دیجیتال ایرانی الاصل سینا استوی، مالزیایی الاصل، اولین توییت را از جک دورسی، یکی از بنیانگذاران توییتر خریداری کرد که تصمیم گرفت آن را در مارس 2021 به قیمت 9.2 میلیون دلار بفروشد. او اخیرا تصمیم گرفت NFT خریداری شده را در پلتفرم OpenSea بفروشد، اما مصرف کنندگان از این پیشنهاد استقبال نکردند و بالاترین پیشنهاد برای NFT حدود 6800 دلار بود.

هنگامی که استیو اولین توییت NFT، جک دورسی را در مارس 2021 خریداری کرد، به یکی از گران ترین خریدهای NFT در جهان تبدیل شد و مورد تحسین کاربران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال قرار گرفت. استیو انتظار داشت که مصرف کنندگان 48 میلیون دلار برای خرید NFT پیشنهاد دهند، اولین توییت جک دورسی، که این اتفاق نیفتاد و پیشنهادات بسیار کمتر از انتظار استیو بود. او گفت که اگر خریدار NFT پیدا شود نیمی از این پول صرف امور خیریه خواهد شد و نیمی دیگر صرف توسعه سرمایه گذاری بلاک چین خواهد شد.

از NFT اولین توییت جک دورسی استقبال نشد

به دنبال پیشنهاد مصرف کنندگان برای خرید NFT، برچسب قیمت پلت فرم OpenSea Stove حذف شد و از روز پنجشنبه، زمانی که NFT به فروش رسید، بالاترین پیشنهاد 6800 دلار بود. استیوی در مصاحبه ای با رویترز گفت که مبلغی که او برای خرید توکن غیرقابل برگشت انتظار دارد بسیار زیاد است و هیچ کس توانایی پرداخت آن را ندارد. وی در ادامه گفت که قصد دارد در تصمیم خود برای فروش NFT تجدید نظر کند. استیوی توضیح داد: «برای من مهم است که چه کسی این NFT ارزشمند را از من می‌خرد. من قصد ندارم این NFT را به کسی بفروشم، زیرا فکر نمی‌کنم همه لیاقت این توکن را داشته باشند.»

Stewie که سرمایه‌گذاری‌های کریپتو او، از جمله Bridge Oracle و CryptoLand، پس از دستگیری‌اش در ایران در سال گذشته ناپدید شد، در حال راه‌اندازی مجدد توکن‌های Bridge Oracle (BRG) خود در Smart China Bainance است. این توکن ها روی یک بلاک چین بودند. اگر استیو پیشنهادات جک دورسی برای NFT را بپذیرد، او تنها کسی خواهد بود که در این معامله بازنده می شود. باید دید سرنوشت این توکن بی بدیل از اولین توییت بنیانگذار توییتر چه خواهد شد.

منبع: تگوردین

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا