استراتژی های SEO که همه می توانند از آنها برای بهبود رتبه وب سایت خود استفاده کنند

بدون جستجوگرها ، موتورهای جستجو قادر نخواهند بود که بازدید کنندگان را به سایت شما هدایت کنند و این می تواند تجارت آنلاین شما را به روشی منفی تحت تأثیر قرار دهد. اگر می خواهید نتایج دلگرم کننده تری داشته باشید ، به جستجوگرها در سایت و خارج از سایت نیاز دارید.

کمپین SEO خود را فوراً شروع کنید

بهتر است یک کارزار SEO را شروع کنید و از به تعویق انداختن آن خودداری کنید. اگر بلافاصله شروع نشود ، ممکن است رقابت پیش روی شما باشد و عبور از آن دشوار باشد.

رقابت خود را مطالعه کنید

درباره رقابت خود بیشتر بدانید. کلمات کلیدی مورد استفاده را که در صفحه اول ظاهر می شود مطالعه کنید و سپس کلمات کلیدی مناسبی را در سایت خود وارد کنید.

ویژگی ها را کاوش کنید

دو سایت یکسان وجود ندارد. یک استراتژی SEO که برای یک تجارت آنلاین کار می کند ممکن است لزوما برای شما کار نکند. متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد.

وقت و تلاش خود را اختصاص دهید

لازم نیست پول زیادی را صرف سئو کنید. شما همچنین می توانید با وجود بودجه اندک خود نتایج بسیار خوبی کسب کنید تا زمانی که در تلاش و زمان برای ایجاد محتوای مناسب و ایجاد لینکهای بیشتر هستید.

صبور باشید

انتظار نتایج فوری سئو را ندارید. معمولاً هفته ها یا چند ماه طول می کشد تا سایت شما در موتورهای جستجو مورد توجه و رتبه بندی قرار بگیرد. اگر وب سایت شما تازه است ، پس به صبر و شکیبایی زیادی احتیاج دارید. زمان لازم است تا به عنوان یک متخصص شناخته شوید و اعتماد به نفس بازدید کننده را به دست آورید. در صورت عدم وجود این دو ویژگی ، انتظار نداشته باشید که سایت شما رتبه بالاتری نسبت به نمونه های مستقر داشته باشد.

دائماً به روز می شود

هرگز فکر نکنید که وب سایت شما قبلاً تکمیل شده است. اگر قصد جذب بازدید کنندگان بیشتر و شرکت ها و همچنین رتبه بالاتر در موتورهای جستجو را دارید ، باید مرتباً سایت خود را به روز کنید. همچنین سایر راهکارهای SEO را امتحان کنید تا با تغییرات مداوم در معیارهای موتور جستجو برای رتبه بندی سایت به روز باشید.

از ابزارهای Webmaster استفاده کنید

دیگر نیازی نیست سایت خود را مانند گذشته به موتورهای جستجو ارسال کنید. هنگامی که یک وب سایت یا صفحه وب جدید ایجاد می کنید ، تحولات اخیر این امکان را ایجاد می کند که نیازی به اطلاعات جدید لازم نیست. Google دستورالعمل های وب مستر را ارائه می دهد و به فیلم ها کمک می کند تا به کاربران اینترنت مانند شما کمک کند.

از مجازات ها خودداری کنید

اگر می خواهید سایت شما در گوگل رتبه بالایی داشته باشد ، برای جلوگیری از مجازات ها ، آنچه لازم است را انجام دهید. این مجازاتها ممکن است سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد و ممکن است مدتی بازدیدکننده نداشته باشد. شما باید وقتی مسئولیت استراتژی سئو را بر عهده بگیرید ، مسئولیت کامل را به عهده بگیرید. این بدان معنی است که شما باید از کارهایی که باید انجام دهید آگاه باشید و از آنها جلوگیری کنید. پس از گرفتن پنالتی از موتورهای جستجو ، نهایی است.

از Google Analytics استفاده کنید

Google Analytics را نصب کنید و از آن برای نظارت بر تعداد بازدید کنندگان سایت خود ، کلمات کلیدی مورد استفاده برای تعیین سایت شما و صفحات بازدید شده استفاده کنید.

منابع جایگزین حرکت را پیدا کنید

برای کسب بازدیدکننده بیشتر روشهای بیشتری پیدا کنید. Google منبع خوبی برای ترافیک است ، اما کاملاً قابل اعتماد نیست. برای کمک به کسب اطمینان در Google و بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی سایت ، یک صفحه Google+ کسب کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا