اسپاتیفای هم به جمع اپلیکیشن‌های دارای استوری می‌پیوندد

مواد نجومی و طبیعی نجومی و خدمات میراث طبیعی

در مورد تتریوم، تتریان ها و تتئان ها این سرویس پخش موسیقی آزمایش عمومی نسخه خود را از ویژگی استوری آغاز کرده است تا راهی برای ارتباط بین هنرمندان و شرکتها با مخاطبانشان ارائه دهد.

استوری که برای اولین بار توسط اسنپچت بهکار گرفته شد به کاربران اجازه می دهد تا لحظه های خود را به صورت قطعات کوتاه و با مدتزمان محدود برای نمایش، با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. ما کارهای زیادی با وب سایت، وب سایت، وب سایت، وب سایت، وب سایت، وب سایت و وب سایت خود داریم.

تمامی حقوق محفوظ است. زمانی که او فهرست پخش سالانه کریسمس را باز کرد متوجه تغییری در عکس حساب کاربری «اسپاتیفای» (Spotify) شد که به او میگفت برای دیدن استوری ضربه بزند و شامل آهنگهای کریسمس دلخواه افراد مشهور میشد.

طبق گزارش‌های انجام شده ارتباط کاربر استوری در اسپاتیفای هم مشابه سایر شبکه‌های اجتماعی است. من باید به ساحل بروم و نمی توانم این کار را انجام دهم.

پیشنهادات و خدمات و خدمات ویژه. جین مانچون وونگ یک حرفه ای است که خود پذیرایی می کند. به نظر می رسد که در آن زمان استوری هنوز به صورت عمومی آزمایش قرار نگرفته بود زیرا جین برای کشف آن مجبور شد کد برنامه اندروید اسپاتیفای را جستوجو کند.

ما در میانه راه هستیم. انتظار میرود که در تعطیلات سال نوی میلادی کاربران بیشتر از این قابلیت برای گفتوگو درباره آهنگهای مختلف استفاده می کنند و شاید اولین تلاش برای دیدن این ویژگی همان جستوجوی فهرست پخش برترین های کریسمس و بررسی عکس پروفایل اسپاتیفای باشد.

موضوع: کیفیت بالا

اعتبار: Android Police / Spotify

منبع: Android Police

.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا