اصطلاحات جستجوگرها

مقالات با پتانسیل عالی SEO می توانند یک چالش باشند. بدون اینکه متهم به چاشنی کلمات کلیدی باشید – باید تعداد خوبی برای کلمات کلیدی خود بدست آورید – تعداد زیادی در دنیای سئو نیست. این اساساً بدان معنی است که تمام مطالب شما کلمات کلیدی است و معنی ندارد ، هیچ اطلاعات واقعی ندارد ، و کلمات کلیدی بسیار خوب ، بسیار خوبی نیز وجود دارد.

سالاد آسان به نظر می رسد شما باید به کسی که در قدرت است پاسخ دهید و در اینجا هم همینطور است. این بدان معنی است که میزان اطمینان سایت از موتورهای جستجوگر اصلی برخوردار است. اگر اعتماد به نفس بالا باشد خوب است به این معنی که سایت رتبه بالایی خواهد داشت. اگر اینطور نیست ، این خبر بدی نخواهد بود.

خرده های نان یک ماده عالی در یک بشقاب گوشت هستند و در افسانه های شخصیت به خوبی عمل می کنند تا به جایی که آغاز شده برگردند. در بحث سئو ، خرده نان ابزاری جهت یابی سایت است که به بازدید کنندگان کمک می کند تا به مکان مورد نظر خود در سایت برگردند.

ما ورودی های زیادی در خانه های خود داریم. از آنها برای ورود و خروج از اتاق استفاده می شود. در سئو ، پورتلت از لحاظ عملکردی مشابه دارد ، صفحاتی است که برای جذب خاص ترافیک از موتور جستجو استفاده می شود. سپس کاربر “وارد” سایت می شود. ببینید چه کارهایی در آنجا انجام داده اند؟

محتوا در سئو به معنای قسمت های خاص سایت است که بیشترین بازدید را برای بیننده داشته باشند ، یعنی مقالات ، وب سایت شما و در صورت تمایل به کوتاه بودن. این مکان برای تبلیغ ، مارک یا پیمایش نیست.

فرودگاه هایی در سراسر کشور وجود دارند که به عنوان قطب خطوط هوایی مختلف عمل می کنند. اگر به یکی از این فرودگاه های هاب بروید ، می توانید تقریباً در هر مکانی تماس بگیرید. همین مسئله در مورد سئو نیز صادق است. هاب به عنوان یک صفحه متخصص با کیفیت بالا (اطلاعات ، بدون چاشنی کلمات کلیدی و غیره) تعریف شده است و کاربر را به سایر صفحات مرتبط پیوند می دهد تا بیشتر جستجوی خود را بهبود بخشد.

پیوند درونی ممکن است کمی در زمین گلف به نظر برسد اما برای اهداف ما این معنی است که پیوندهایی از سایر صفحات مرتبط (مانند توپی) که در حال حاضر منبع اعتماد هستند ، باشد. شما می توانید به صفحه دیگری پیوند داده شده و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درخواست خود به عنوان یک کاربر بازگردید.

سرانجام ، باغ دیواری چیزی نیست که شما فکر می کنید. در عوض ، این گروه از صفحات است که به هم پیوند دارند اما به هیچ صفحه دیگری پیوند ندارند. بنابراین شما گیر کرده اید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا