اطلاعاتی از بند، شارژر و طول عمر باتری پیکسل واچ منتشر شد

پیکسل واچ یکی از موردانتظارترین ساعت های هوشمند سال 2022 است که گوگل قصد دارد در روزهای آینده از آن رونمایی و عرضه کند و در همین راستا به تازگی تصاویر جدیدی از این محصول منتشر شده است.

گوگل قصد دارد از محصولات سخت افزاری جدید خود در تاریخ 6 اکتبر سال جاری (4 روز دیگر) رونمایی کند. از جمله این محصولات می توان به پیکسل واچ اشاره کرد که این روزها به یکی از موردانتظارترین ساعت های هوشمند سال 2022 تبدیل شده است.تاکنون اخبار زیادی در مورد این محصول منتشر شده است و تقریبا می توان گفت که تمام موارد مهم را می دانیم. مشخصات این ساعت هوشمند اما هنوز برخی جزئیات باقی مانده است که برخی از آنها امروز فاش شد.

به لطف تصاویری که به تازگی از ساعت پیکسل منتشر شده است، ما نه تنها با مشخصات این گروه آشنا شده ایم، بلکه با آنچه در داخل جعبه قرار دارد نیز آشنا شده ایم. علاوه بر اینها، مجموعه ای دیگر از تصاویر توسط یک شرکت مخابراتی تایوانی منتشر شده است که نشان می دهد عمر باتری پیکسل واچ به 24 ساعت می رسد، یعنی. تمام روز.

ابتدا یک کانال تلگرامی به نام Google News این تصاویر را منتشر کرد، اما بعداً مشاهده کردیم که در وب سایت یک شرکت مخابراتی تایوانی قرار گرفته است. البته اکنون این تصاویر از وب سایت این شرکت حذف شده است، اما یکی از کاربران قبل از این اتفاق موفق به دسترسی و ارسال تصاویر مذکور شده است.

تصاویر ساعت پیکسل

بیشتر اطلاعاتی که در این تصاویر می بینیم در واقع تاییدی بر خبری است که قبلا در مورد این ساعت هوشمند منتشر شده بود. اما اطلاعات جدیدی از جمله محتویات جعبه پیکسل واچ وجود دارد. به نظر می رسد گوگل می خواهد این ساعت هوشمند را با دو بند عرضه کند. بند کوچک و بزرگ تا کاربران بتوانند با توجه به اندازه دست خود انتخاب کنند. این برخلاف کاری است که شرکت هایی مانند سامسونگ انجام می دهند و ساعت را با بند قابل تنظیم عرضه می کنند. این خط‌مشی Google دقیقاً همان کاری است که Fitbit انجام می‌دهد.

اطلاعاتی از بند، شارژر و طول عمر باتری پیکسل واچ منتشر شد

تصویری از شارژر مغناطیسی Pixel Watch نیز منتشر شد که اولین بار بود که در اوایل سال جاری توانستیم اطلاعاتی در مورد آن به دست آوریم. این شارژر که عکس آن هم اکنون منتشر شده است، هیچ تفاوتی با همان شارژری که چند ماه پیش دیدیم ندارد، بنابراین می توان مطمئن بود که پیکسل واچ با آن عرضه می شود. این شارژر بسیار شبیه به شارژری است که اپل و سامسونگ محصولات خود را در نظر می گیرند و از درگاه USB-C نیز استفاده می کند.

تصاویر ساعت پیکسل

اطلاعات دیگری که در تصاویر Pixel Watch پیدا کردیم شامل یکپارچه سازی Fitbit، یک برنامه SOS و مهمتر از همه، عمر باتری است. اگرچه تا زمان عرضه رسمی این محصول نمی توان در مورد عمر باتری آن نظر قطعی داد، اما گوگل ادعا می کند که ساعت هوشمند مورد انتظار می تواند 24 ساعت دوام بیاورد. موضوعی که بارها در اخبار مختلف به آن اشاره شده است.

تصاویر ساعت پیکسل

تصویر دیگری خدماتی مانند Google Calendar، Gmail، Google Assistant و Maps را در کنار هم نشان می دهد، که به این معنی است که می توان انتظار داشت گوگل این خدمات را برای ساعت هوشمند خود در دسترس قرار دهد. البته ناگفته نماند که علاوه بر Gmail و Calendar، سه اپلیکیشن دیگر نیز برای Wear OS در دسترس است و اگر قرار بود قابلیتی اضافه شود، فقط آن دو خواهد بود، اما این احتمال نیز وجود دارد که این تصویر فقط برای . امکان نمایش اعلان های مربوط به آنها در ساعت وجود دارد. ما در حال حاضر در مورد آن مطمئن نیستیم.

تصاویر ساعت پیکسل

همانطور که گفته شد، گوگل می خواهد ساعت هوشمند پیکسل واچ را در مدت 4 روز در رویداد سخت افزاری خود در ماه اکتبر رونمایی کند. گفته می شود این محصول 350 دلار قیمت دارد.

منبع: 9to5Mac

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا