اطلاعاتی از گلکسی بادز پرو 2 منتشر شد

سامسونگ می خواهد Airbuds Galaxy Buds Pro 2 را همراه با گوشی های تاشوی مورد انتظار خود معرفی کند. محصولی که اخیرا اطلاعاتی درباره آن منتشر شده است.

سامسونگ یک یا دو سال است که تجارت ایرباس خود را برای رقابت با بهترین شرکت در این صنعت، اپل، توسعه داده است. در همین راستا شاهد گلکسی بادز، بدز پلاس، بدز لایو، بدز پرو و ​​بدز 2 از این شرکت بودیم که هر کدام نسبت به نسل قبلی خود یک سری پیشرفت هایی داشتند. البته به جز Badz 2 که نمونه اقتصادی Badz Pro است. از آنجایی که سبد محصولات این شرکت کره ای جای خالی یک ایرباس پرچمدار جدید به نظر می رسد، انتظار داشتیم مدل قدرتمند دیگری در سال جاری رونمایی شود که به نظر می رسد همینطور باشد.

طبق اطلاعاتی که به لطف وب سایت گلکسی کلابز در اختیار داریم، سامسونگ بدیهی است که روی گلکسی بادز پرو 2 کار می کند و می خواهد آن را همراه با گوشی های تاشو گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 ارائه کند. ما از قبل می دانستیم که ایرباس پرچمدار خواهد بود. همزمان با گوشی های تاشو این شرکت ارائه شد و تا حدودی می دانستیم که این گوشی جانشین گلکسی بادز پرو است، اما امروز اطلاعات بیشتری منتشر شد.

به گزارش وب سایت گلکسی کلابز، شماره مدل این ایرباس جدید SM-R510 خواهد بود. این عدد نسبت به شماره مدل سایر محصولات این شرکت تفاوت زیادی دارد و آن این است که با عدد 5 شروع می شود به عنوان مثال گلکسی بادز 2 به عنوان آخرین نماینده سامسونگ با شماره مدل SM-R177 گلکسی بادز عرضه می شود. پلاس و گلکسی بادز پرو نیز به ترتیب با شماره مدل SM-R175 و SM-R190 شناخته می شوند. همانطور که مشاهده می کنید تمامی این محصولات از سری SM-R1XX هستند اما محصول جدید با شماره مدل R510 روانه بازار خواهد شد. ما نمی دانیم که آیا این جهش بزرگ در اعداد به معنای تغییر بزرگ در سخت افزار است یا خیر، اما امیدواریم این اتفاق بیفتد.

گفته می شود گلکسی بادز پرو 2 حداقل یک تغییر نسبت به نسل قبل دارد. در خبرها آمده است که جعبه شارژر این محصول دارای باتری 500 میلی آمپر ساعتی خواهد بود که در مقایسه با جعبه شارژر گلکسی بادز پرو با باتری 472 میلی آمپری پیشرفت نسبتا خوبی را نشان می دهد، هرچند بزرگ و ابتدایی نیست.

اگر قرار است تغییر مشخصی صورت گیرد، باید آن را در بهبود امکانات موجود جستجو کنیم. به عبارت دیگر، تغییر لزوماً وجود چیز جدید نیست، بلکه بهبود کیفیت توانایی های موجود است. به عنوان مثال، کیفیت میکروفون ها را که وظیفه حذف نویز را دارند، افزایش می دهد، کیفیت و خلوص صدا را افزایش می دهد، طراحی محصول جذاب تر و راحت تر است و مواردی از این قبیل.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد گلکسی بادز پرو 2 نداریم، اما خوشبختانه تابستان نزدیک است و این بدان معناست که به معرفی گوشی های میانی سامسونگ، ساعت های هوشمند سری گلکسی واچ 5 و ایربادهای جدید نزدیک می شویم. در نتیجه به احتمال بسیار زیاد در هفته های آینده شاهد افزایش تعداد اخبار مربوط به تمامی این محصولات باشیم.

منبع: چک کردن دفترچه یادداشت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا