افشاکنندگان قطره‌چکانی اطلاعات از دنیای تکنولوژی چه می‌خواهند؟

اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، احتمالاً با سرفصل هایی در مورد مشخصات احتمالی یا ویژگی های کوچک گجت برخورد کرده اید. برخی از این اخبار به لحظات و فرصت‌های کلیدی اشاره می‌کنند، برخی دیگر نکات کمتر مهمی را پوشش می‌دهند و اغلب اتفاق می‌افتد که اخبار متناقضی از یک منبع درباره یک محصول در عرض چند روز یا چند هفته منتشر شود.

این خبر بیشتر تیترهای وب سایت های فناوری و صفحات خبری را به خود اختصاص داده است و یک یا دو سال است که از گجت هایی که به زودی معرفی می شوند و محصولاتی که احتمالاً در 5 یا 10 سال آینده معرفی می شوند پیشی گرفته اند. در مورد .

در این ویدئو نگاهی به تاریخچه این خبر «آشکارکننده» و افرادی که آن را منتشر می کنند می اندازیم و سعی می کنیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا در آینده به تدریج به موضوعات بسیار دوری رفته اند. با این حساب شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم.

شما جزو کدام دسته از کاربران هستید؟ کسانی که اخبار را با علاقه دنبال می کنند یا کسانی که ترجیح می دهند تمام جزئیات یک محصول را دقیقا در روز ارائه آن بدانند؟ فراموش نکنید که به ما اطلاع دهید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا