ال‌جی منتظر تأیید نهایی اپل برای تأمین نمایشگرهای آیفون 14 پرو است

مدتی پیش اعلام شد که اپل قصد دارد سفارشات تولید پنل های قدیمی سامسونگ را برای مدل های آیفون 14 پرو افزایش دهد. اکنون خبرگزاری کره ای The Elec گزارش داده است که ال جی منتظر تایید نهایی اپل برای تامین برخی از پنل های این دو گوشی است.

یک منبع آگاه اعلام کرد که ال جی تا دو هفته دیگر پاسخ نهایی را از اپل در مورد کیفیت پنل های اولد این شرکت دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که این اولین تلاش ال جی برای تولید پنل های LTPO قدیمی است که تولید آن ها عموما نیازمند غلبه بر چالش های فنی بسیاری است.

اگرچه ال جی هنوز تاییدیه اپل را دریافت نکرده است، اما سامسونگ در حال حاضر این پنل ها را برای هر دو مدل آیفون 14 پرو تولید می کند. لازم به ذکر است که سامسونگ در زمینه ساخت این پنل ها تجربه چندین ساله دارد و به همین دلیل از تجربه بالایی بهره می برد. شایعات حاکی از آن است که اولین دسته از پنل‌های LTPO تولید شده توسط ال‌جی مشکلات جزئی داشت و این شرکت پس از رفع مشکلات، نمونه‌های آن را دوباره به اپل عرضه کرد.

اگر اپل همچنان این نمونه ها را تایید نکند، بررسی بعدی حدود یک ماه دیگر انجام خواهد شد. هر زمان که اپل این پنل ها را تایید کند، ال جی می تواند به سرعت تولید انبوه آن ها را آغاز کند. اما در هر صورت با توجه به اینکه در حال حاضر تمامی این پنل ها توسط سامسونگ ارائه می شود، این شرکت درآمد هنگفتی از فروش آنها کسب می کند.

برای کسانی که با پنل های LTPO آشنایی ندارند، باید بگوییم که این پنل ها نرخ نوسازی متغیری از 1 تا 120 هرتز را ارائه می دهند که در نتیجه باعث بهبود قابل توجهی در مصرف باتری می شود.

منبع: 9To5Mac

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا