امسال می‌توانید به صورت رایگان در کنفرانس ادوبی مکس شرکت کنید

Adobe به طور رسمی ثبت نام در کنفرانس MAX 2020 را آغاز کرده است، در سال های گذشته کاربرانی که قصد شرکت در کنفرانس را داشتند باید مبلغ 1000 دلار برای ثبت نام در کنفرانس می پرداختند.

با توجه به اپیدمی کووید 19، ادوبی قصد دارد امسال کنفرانس خود را به صورت آنلاین برگزار کند. برگزاری آنلاین این همایش به همگان امکان شرکت بدون پرداخت هزینه ویژه را داد.

Adobe اعلام کرده است که 56 ساعت برنامه آموزشی متنوع و خلاقیت را برای شرکت کنندگان تدارک دیده است. شرکت کنندگان می توانند از آموزش های ارائه شده در این کنفرانس برای ارتقای دانش خود در مورد نرم افزار شرکت استفاده کنند.

این 56 ساعت برنامه متنوع شامل تولید محتوای زنده در نرم افزار این شرکت، سخنرانی افراد مشهور، بررسی برخی ویژگی های منتشر نشده، حضور افراد مشهور و اجرای موسیقی خواهد بود. Adobe در رابطه با این کنفرانس اعلام کرده است که برنامه ها به گونه ای است که توصیه می کنیم آنها را از دست ندهید.

شرکت کنندگان در کنفرانس Max 2020 می توانند در سمینارهای مختلف شرکت کنند. Adobe اعلام کرده است که این کنفرانس 10 موضوع مختلف شامل 350 سمینار را پوشش خواهد داد. به عنوان مثال در مبحث عکاسی شاهد 43 کارگاه هستیم.

سمینار کنفرانس Adobe MAX

در طول کنفرانس، شرکت کنندگان سمینار می توانند با یکدیگر صحبت کنند، به فایل های ارائه شده در این سمینارها دسترسی داشته باشند و با برخی از چهره های معروف ادوبی آشنا شوند.

علاوه بر سمینارهای مختلف، شرکت کنندگان کنفرانس در قرعه کشی Adobe برای برنده شدن یک تی شرت Adobe Max شرکت خواهند کرد.

آوا دوورنی برنده اسکار، کیانو ریوز ستاره سینما و آنی لیبوویتز عکاس مشهور برخی از افراد مشهور کنفرانس امسال مکس ادوبی هستند. لیست کامل سخنرانان این کنفرانس در شهریور ماه منتشر خواهد شد.

چهره های مشهور در کنفرانس Adobe Max

97 درصد از شرکت کنندگان در کنفرانس Adobe Max 2019 از 68 کشور مختلف؛ آنها پیشنهاد شرکت در این کنفرانس و سایر کنفرانس ها را دادند.

این همایش از 30 مهرماه آغاز و تا 1 آبان ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند از طریق صفحه کنفرانس در وب سایت Adobe ثبت نام کنند.

منبع: پتا پیکسل

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا