امکان زمان ‌بندی و ذخیره پیام‌ها در توییتر فراهم شد

دیروز صفحه رسمی پشتیبانی توییتر اعلام کرد که به منظور تسهیل در تعامل کاربران با این برنامه، امکان برنامه ریزی و ذخیره پیام ها در توییتر وجود دارد.

پیام ها را ذخیره کنید، یا به عبارت دیگر، پیش نویس را ذخیره کنید، بنابراین اگر هنگام توییت کردن متن مجبور به ترک توییتر هستید، دیگر نیازی به باز کردن صفحه یا حذف متن ندارید. وقتی از سیستم خارج می شوید، برنامه از شما می پرسد که آیا می خواهید این توییت را ذخیره کنید. به این ترتیب می توانید پس از بازگشت به برنامه پیش نویس خود را تمام کنید.

کاربرانی که از توییتر به صورت آنلاین استفاده می کنند می توانند با کلیک بر روی X (بستن توییت) و انتخاب گزینه ذخیره، توییت های خود را ذخیره کنند. برای دسترسی به آن کافیست روی گزینه Unsent Tweets به معنی توییت های ارسال نشده کلیک کنید تا محتوای ذخیره شده نمایش داده شود.

اگرچه این قابلیت در نسخه تلفنی اپلیکیشن توییتر نیز وجود دارد، اما متاسفانه دسترسی به توییت های ذخیره شده در گوشی به صورت همگام سازی شده در نسخه تحت وب امکان پذیر نیست. عزیزم می تونید ویدیوی مربوط به این ویژگی ها رو در زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: هشدار واقعی برای سرویس تست توییتر برای دو توییت دونالد ترامپ

یکی دیگر از ویژگی های عالی اضافه شده به این برنامه زمان توییت است. پس از نوشتن پیام کافیست آیکون تقویم را انتخاب کرده و زمان انتشار آن را مشخص کنید. کاربران نه تنها می توانند چندین توییت را برای زمان های بعدی ارسال کنند، بلکه می توانند آنها را برای 18 ماه آینده نیز برنامه ریزی کنند.

در مورد برنامه ریزی توییتر باید اشاره کنیم که در نسخه اندروید هنوز آیکون تقویم اضافه نشده است اما ذخیره پیام ها در دسترس بود. به نظر می رسد می توانید پیام های خود را با به روز رسانی بعدی که به زودی ارائه می شود، برنامه ریزی کنید.

البته اگر از کاربران همیشگی توییتر هستید، ممکن است این ویژگی ها چندان به دردتان نخورد، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که مدام با این برنامه در ارتباط هستید و روزانه توییت می کنید، قطعا از اضافه شدن چنین ویژگی هایی استقبال خواهید کرد.

نظر شما در مورد افزودن این ویژگی ها چیست؟ آنها را گرفتید؟

بیشتر بخوانید: توییتر در حال آزمایش به‌روزرسانی جدیدی برای نمایش ریتوییت‌ها است

منبع: اتاق تلفن

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا