فناوری اطلاعات

امیزفیت از سه ساعت هوشمند جدید رونمایی کرد

Amizfit یکی از برندهایی است که در چند سال گذشته به دلیل ارائه ساعت های هوشمند جذاب و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این شرکت ساعاتی پیش در جریان نمایشگاه IFA 2022 از سه ساعت جدید خود با نام های GTR 4، GTS 4 و GTS 4 Mini رونمایی کرد.

مدل های GTR 4 و GTS 4 از ویژگی های جذابی مانند GPS دو بانده بهره می برند که در مقایسه با سایر ساعت های دارای این ویژگی دقت بسیار بالایی را ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های جذاب آنها می توان به تست های همزمان مربوط به اندازه گیری ضربان قلب، نظارت بر تنفس، بررسی سطح اکسیژن خون و سطح استرس اشاره کرد که تنها با یک کلیک و در مدت زمان 45 ثانیه قابل انجام است. GTS 4 از صفحه نمایش 1.75 اینچی و GTR 4 از صفحه نمایش 1.43 اینچی استفاده می کند.

GTS 4

GTS 4

این گوشی ها از 150 حالت ورزشی پشتیبانی می کنند و 8 فعالیت ورزشی به صورت خودکار شناسایی می شوند. Amifit GTS 4 9.9 میلی متر ضخامت دارد و می تواند یک هفته کامل عمر باتری را ارائه دهد. GTR 4 ضخیم تر است، اما در عوض از عمر باتری دو هفته ای بهره می برد. قیمت این دو ساعت هوشمند از 200 یورو شروع می شود.

GTS 4 Mini

GTS 4 Mini

در نهایت باید به ساعت هوشمند GTS 4 Mini اشاره کرد که دارای صفحه نمایش 1.65 اینچی است و هیچ ویژگی سخت افزاری ندارد. به گفته آمیزفیت باتری این ساعت تا 15 روز دوام می آورد و با قیمت 100 یورو عرضه می شود.

منبع: Android Police

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا