اپل از برگزاری کنفرانس WWDC 2022 در تاریخ 16 خرداد خبر داد

همانند دو سال گذشته، اپل ساعاتی پیش اعلام کرد که WWDC 2022 بار دیگر به طور کامل آنلاین برگزار می شود. این همایش از 17 خرداد آغاز و در 10 خرداد پایان می یابد. با این حال، اپل اعلام کرده است که در تاریخ 16 ژوئن میزبان یک جلسه رو در رو با تعدادی از توسعه دهندگان و دانش آموزان خواهد بود. به گفته اپل، جزئیات ثبت نام در این جلسه به زودی اعلام خواهد شد.

همانطور که احتمالا می دانید کنفرانس WWDC یک رویداد نرم افزاری است که طی آن اپل آخرین نسخه سیستم عامل خود و آخرین ویژگی های نرم افزاری گجت های خود را ارائه می دهد. اما علاوه بر نرم افزار، برخی از محصولات نیز گاهی فاش می شوند. به عنوان مثال می توان به معرفی مک پرو، آی مک و آیپد پرو در رویدادهای WWDC در سال های اخیر اشاره کرد. با توجه به اینکه گزارش های زیادی مبنی بر احتمال معرفی چیپست M2 در آینده نزدیک وجود دارد، ممکن است اپل این چیپست را در این رویداد ارائه کند.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا