اپل به دلیل تقاضای پایین، تولید آیفون 14 را کاهش می‌دهد

بر اساس گزارش جدید، تقاضای کم برای خرید آیفون 14 مدل استاندارد منجر به کاهش سفارشات تولید این گوشی شده است. یادآور می شویم که این گوشی از نظر طراحی تفاوتی با نسل قبل ندارد اما از طرفی از یک تراشه قدیمی بهره می برد.

به گفته یک منبع آگاه که با خبرگزاری ITHome صحبت کرده است، فاکسکان طبق دستور اپل باید 5 خط تولید مربوط به این گوشی را غیرفعال کند. هنوز مشخص نیست که آیا اپل تولید آیفون 14 پلاس را کاهش داده است یا خیر.

در این رابطه باید به گزارش جدید مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل اشاره کرد که در آن به دلیل تقاضای زیاد برای مدل های آیفون 14 پرو، اپل تصمیم به افزایش تولید این گوشی ها گرفته است. این مخبر همچنین خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این هدف، بخشی از ظرفیت تولید مدل های استاندارد به مدل های پرو اختصاص می یابد.

کاربرانی که برای خرید مدل های پرو به وب سایت اپل مراجعه می کنند باید چند هفته صبر کنند تا آن مدل ها را دریافت کنند. این در حالی است که مدل های استاندارد بدون هیچ تاخیری به دست مصرف کنندگان می رسد. بخشی از جذابیت مدل های آیفون 14 پرو این است که با تغییرات کلیدی نسبت به نسل قبلی روبرو هستند و به همین دلیل مصرف کنندگان تمایل بیشتری برای خرید این مدل ها نشان داده اند.

منبع: MacRumors

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا