اپل هزینه‌ی تقریبی تعمیر آیفون و آیپد را در بعضی کشورها اعلام می‌کند

به نظر می رسد اپل قصد دارد هزینه تقریبی تعمیر آیفون و آیپد را در تعدادی از کشورها اعلام کند تا مصرف کنندگان بتوانند با آگاهی بیشتر و دید دقیق تری نسبت به تعمیر آیفون خود اقدام کنند.

آیفون ها در سراسر جهان بسیار محبوب هستند و حتی در تعدادی از کشورها مانند ایران که هیچ نماینده رسمی از اپل وجود ندارد، باز هم شاهد هستیم که فروش این گوشی ها بسیار بیشتر از حد انتظار ما است. البته با چنین محبوبیتی، بسیاری از خرده فروشان باید کارهای فنی مرتبط با آیفون را بدانند، زیرا روزانه تعداد زیادی از کاربران می توانند برای تعمیر آیفون خود به آنها مراجعه کنند.

از آنجایی که اپل در برخی کشورها نمایندگی رسمی ندارد، تعدادی از فروشندگان ممکن است هزینه بالایی را برای تعمیرات آیفون دریافت کنند. در برخی از جاهایی که نمایندگی رسمی وجود دارد، ممکن است برای برخی از کاربران امکان دسترسی به آنها وجود نداشته باشد. بنابراین در هر صورت، به نظر می رسد که ما با فروشگاه های شخص ثالث برای تعمیر آیفون همکاری خواهیم کرد.

با این حال، اکنون این شرکت آمریکایی تصمیم گرفته است قابلیتی به نام «به ما بگویید چه خبر است» را به کاربران و تبلت های خود اضافه کند تا مصرف کنندگان را از هزینه تعمیر آیفون و آیپد مطلع کند که به کاربران امکان می دهد با محصول خود دچار مشکل شوند. سپس. این اپلیکیشن با بررسی مشکل، هزینه تقریبی تعمیر کاربر را نیز اعلام می کند.

متاسفانه امکان اعلام قیمت تقریبی تعمیر آیفون و آیپد تنها در تعدادی از کشورها قابل استفاده است و به احتمال بسیار زیاد کاربرانی که در کشور ما زندگی می کنند از آن محروم خواهند شد.

به خاطر داشته باشید که این یک قیمت تقریبی است و ممکن است به دلیل ناآگاهی از مشکل اساسی، نتوانید گوشی خود را به درستی در برنامه ارائه دهید. در نتیجه ممکن است قیمت دریافتی شما با قیمت اصلی تعمیر دستگاه متفاوت باشد. در واقع هزینه حل مشکلاتی مانند آسیب دیدگی صفحه نمایش، تعویض باتری و … می باشد. را می توان از این اپلیکیشن دریافت کرد، اما در برخی موارد ممکن است مشکل چندان واضح نباشد و استاد باید راه زیادی را برای حل آن طی کند.

با این حال، داشتن چنین اپلیکیشنی بسیار بهتر از نداشتن آن است. امیدواریم این شرکت آمریکایی به مرور زمان آن را به تمامی مناطق عرضه کند تا مصرف کنندگان بتوانند با آگاهی بیشتری گوشی خود را در فروشگاه های شخص ثالث تعمیر کنند.

منبع: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا