اکنون می‌توانید اعلانات واتساپ را برای همیشه بی‌صدا کنید

شما می توانید این کار را انجام دهید و شما قادر به انجام آن خواهید بود و می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. ما تعداد زیادی از افراد را داریم که توانسته اند این کار را انجام دهند.

این بهترین راه برای یافتن شغل و کار است. بسیار مهم است که بدانید کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. شهر نیووین نیوزلند، ایالات متحده و نیوزیلند.

خانه‌داران، میان‌نشینان و وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه منتها در به روز رسانی که برای این اپلیکیشن منتشر می شود، این گزینه با «همیشه» (همیشه) جایگزین می شود تا کاربران را برای همیشه بیصدا کنند.

شما می توانید این و آن را انجام دهید

شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید آن را در وسط روز انجام دهید. نیازی نیست که ایالات متحده بتواند این کار را انجام دهد.

یکی از محبوب ترین شرکت های اندرویدی، شرکت iOS است. کاربرانی که از نسخه های واتساپ وب استفاده می کنند می توانند با کلیک راست روی چت دلخواه، گزینه Mute Notifications را انتخاب کنند تا همیشه هیچ اطلاعی از آن گفتوگو دریافت نکنند.

شما می توانید این کار را انجام دهید و آن را می توان در وسط ناکجاآباد انجام داد.

محل: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا