اپلیکیشن و نرم‌افزار

ایلان ماسک برای آوردن گزینه‌ی ویرایش به توییتر نظرسنجی برگزار کرد

روز گذشته خبر تصاحب 9.82 درصد از سهام توییتر توسط ایلان ماسک منتشر شد. ظاهرا او حدود 3 میلیارد دلار برای خرید این مقدار سهام پرداخت کرده و اکنون بزرگترین سهامدار شبکه اجتماعی است. پس از انتشار این خبر، ایلان ماسک نظرسنجی را در صفحه خود انجام داد تا نظرات کاربران را برای افزودن دکمه ویرایش توییت دریافت کند.

مدیر عامل توییتر نیز این نظرسنجی را به اشتراک گذاشت و از کاربران خواست در پاسخ به این سوال دقت کنند، زیرا پیامدهای مهمی در پی خواهد داشت. تاکنون حدود 1.8 میلیون نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند و گزینه “آری” با حدود 74 درصد آرا بسیار جلوتر است.

طی سال‌ها، بسیاری از کاربران توییتر درخواست اضافه کردن دکمه ویرایش توییت را داشتند، اما مدیرعامل سابق این شرکت تقریباً دو سال پیش اعلام کرد که احتمالا هرگز چنین قابلیتی را ارائه نخواهد کرد. او توضیح داد که توییتر در اصل یک نوع سرویس پیام کوتاه بود و حتی پس از ارسال هم نمی توانید آن را ویرایش کنید. در همین راستا لازم به ذکر است که چند روز پیش اکانت رسمی توییتر از توسعه دکمه ویرایش خبر داده بود که البته تنها در اول آوریل دروغ تلقی می شد.

منبع: engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا