ایلان ماسک دیگر قرار نیست راهی هیأت مدیره توییتر شود

مدیرعامل توییتر در بیانیه ای از استعفای ایلان ماسک از هیئت مدیره این شرکت خبر داد. همانطور که احتمالا می دانید، چند روز پیش، پس از خرید ایلان ماسک 9.2 درصد از سهام توییتر، اعلام شد که وی از هیئت مدیره این شرکت جدا می شود. اما اکنون آقای ماسک تصمیم گرفته است که چنین پستی نداشته باشد.

در بیانیه مدیرعامل آمده است که نظرات همه سهامداران اعم از اعضای هیئت مدیره و غیره برای شرکت بسیار مهم است و ایلان ماسک با توجه به اینکه بزرگترین سهامدار توییتر است، جایگاه ویژه ای در بین آنها دارد. بر اساس قوانین اعلام شده، اگر ایلان ماسک به عضویت هیات مدیره توییتر درآمده بود، نمی توانست بیش از 14.9 درصد از سهام این شرکت را تصاحب کند. گفته می شود که او حدود 3 میلیارد دلار برای خرید 9.2 درصد از سهام توییتر پرداخت کرده است.

ایلان ماسک در چند روز اخیر نظرسنجی های زیادی در مورد ایده های این شرکت منتشر کرده است که برخی از آنها خنده دار نیستند و برخی دیگر جدی هستند. به عنوان مثال، یک روز قبل از اینکه توییتر رسما ارائه دکمه ویرایش را تایید کند، آقای ماسک نظرسنجی در مورد آن انجام داد. در هر صورت، حالا که ایلان ماسک دیگر عضوی از هیئت مدیره توییتر نخواهد بود، باید دید او چه برنامه ای برای این شرکت دارد.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا