اپلیکیشن و نرم‌افزار

ایلان ماسک راهی هیأت مدیره توییتر می‌شود

طبق اسناد منتشر شده از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، ایلان ماسک تا سال 2024 عضو هیئت مدیره توییتر خواهد بود، مدیرعامل توییتر نیز با انتشار توییتی این خبر را تایید کرد.

همانطور که احتمالا می دانید روز گذشته خبر خرید 9.2 درصد از سهام توییتر توسط ایلان ماسک منتشر شد و در نتیجه او هم اکنون بزرگترین سهامدار این شرکت است. ساعاتی پس از انتشار این خبر، ایلان ماسک نظرسنجی را برای جلب نظر کاربران در مورد دکمه ویرایش توییت انجام داد. مدیر عامل توییتر نیز در پاسخ به این نظرسنجی نوشت که کاربران در این نظرسنجی با دقت رای دهند زیرا عواقب آن بسیار مهم خواهد بود.

موسس و مدیر عامل سابق توییتر نیز در واکنش به این خبر گفت که از پیوستن ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر خوشحال است. طبق قراردادی که آقای ماسک با اعضای هیئت مدیره توییتر امضا کرده است، او نمی تواند بیش از 14.9 درصد از سهام توییتر را در مدت تصدی خود در هیئت مدیره تصاحب کند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا