ایموجی‌های جدید از جمله «بزن قدش» به‌زودی به اندروید و iOS اضافه می‌شوند

به نظر می رسد شکلک های جدیدی به زودی برای اندروید و iOS عرضه می شوند، از جمله صورت لرزان و ایموجی های طولانی مدت مورد انتظار.

یکشنبه روز جهانی ایموجی است. شکلک‌ها شکلک‌های کوچک و بامزه‌ای هستند که بسیاری از کاربران از آن‌ها برای بیان احساساتی استفاده می‌کنند که نمی‌توانند از طریق پیام‌های متنی برای تعامل با دیگران منتقل شوند. با ظهور شکلک ها، انقلاب بزرگی در نحوه تعامل به وجود آمد و این لبخندهای کوچک به قدری در بین کاربران اهمیت یافت که 17 جولای (26 جولای) به عنوان روز جهانی شکلک ها شناخته می شود.

در حال حاضر صدها شکلک مختلف برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس هستند، اما بدیهی است که تعداد بیشتری نیز اضافه خواهند شد. روند انتشار شکلک های جدید برای دو سیستم عامل جدید از 17 جولای آغاز خواهد شد اما تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.در حال حاضر 31 شکلک برای انتشار فهرست شده اند اما لیست نهایی تا سپتامبر مشخص خواهد شد. بنابراین ممکن است تا آن زمان شاهد تغییرات زیادی در این لیست 31 نفره باشیم.

اما در بین این 31 شکلک، شکلک های جذاب زیادی وجود دارد که کاربران اندروید و iOS مدت ها منتظر آنها بودند. ما در مورد ایموجی “High Five” صحبت می کنیم که به نظر می رسد در لیست نهایی ایموجی هایی باشد که در اندروید و iOS در دسترس خواهند بود.

در حال حاضر، بسیاری از کاربران از دست های بسته شده به عنوان علامت “شست بالا” و همچنین تشکر استفاده می کنند. اما با انتشار ایموجی های مخصوص این کار، از این پس فقط از دستان بسته برای تشکر استفاده می شود و خیالمان راحت می شود.

ایموجی ها را به اندازه اندروید قرار دهید

Shavering Face نیز در این لیست دیده می شود. تعابیر زیادی از این لبخند وجود دارد. یکی از این برداشت‌ها ممکن است تعجب و تردید در مورد یک رویداد باشد و نمونه دیگر نشانه‌ای از زلزله. زیرا صورتش می لرزد و حالتی از وحشت و تعجب در آن نمایان است.

یکی دیگر از ایموجی های جالب وای فای است. شاید تعجب کرده باشید و اصلا به این موضوع توجه نکرده باشید، اما ایموجی وای فای در حال حاضر برای اندروید و iOS در دسترس نیست، اما ظاهرا به زودی به این سیستم عامل ها اضافه خواهد شد. در حال حاضر از آنتن گوشی برای نمایش سیگنال وای فای و همچنین آنتن دهی استفاده می شود. قلب های خاکستری، صورتی و آبی کم رنگ از جمله شکلک های عاشقانه ای هستند که در لیست قرار دارند.

هر گونه به روز رسانی ایموجی نمی تواند با حیوانات همراه باشد. در این لیست کوتاه ما 15 حیوان جدید را می بینیم که شامل پرندگان (کلاغ، بال و اردک)، پستانداران (خر)، پری دریایی و غیره می شود. زنجبیل، سنبل، فلوت برای دوستداران موسیقی سنتی و لاتین در راه است.

در مجموع تعداد این شکلک ها همانطور که گفته شد به 31 عدد می رسد که بسیار کمتر از 112 شکلک در سال گذشته و 334 شکلک در سال 2020 است و در واقع باید گفت که این آپدیت شامل کمترین شکلک هایی است که یونیکد برای آن در نظر گرفته است. اندروید و iOS تا الان.

این لیست تا سپتامبر نهایی نمی شود، اما گفته می شود بسیاری در لیست نهایی هستند.

منبع: روی لبه

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا