اینستاگرام از افزایش امکانات بخش دایرکت خبر داد

اینستاگرام ساعاتی پیش چندین قابلیت جدید برای بخش دایرکت معرفی کرد. از جمله ویژگی های جدید می توان به اشتراک گذاری پیش نمایش آهنگ ها، امکان ارسال مستقیم بدون ایجاد صدا در گوشی برای طرف مقابل و همچنین امکان ارسال پاسخ مستقیم در نمایش اصلی اشاره کرد.

اینستاگرام می‌گوید این ویژگی‌های جدید بخشی از تلاش‌های آن‌ها برای بهبود نحوه ارتباط و اشتراک‌گذاری محتوای مختلف بین کاربران است. لازم به ذکر است که چندی پیش بالاخره امکان انتشار نشریات به ترتیب زمانی فراهم شد. کاربران همچنین می توانند تعدادی از حساب های مورد علاقه خود را مشخص کنند تا پست هایی که در فید اصلی منتشر می کنند با اولویت بیشتری نشان داده شوند.

نوشته های مشابه

با توجه به بخش مستقیم، کاربران به زودی از چندین ویژگی جدید بهره مند خواهند شد. اینستاگرام اعلام کرده است که به لطف همکاری با Apple Music، Amazon Music و به زودی Spotify، کاربران می توانند پیش نمایش 30 ثانیه ای از آهنگ های مورد علاقه خود را برای دوستان خود ارسال کنند. یکی دیگر از ویژگی های جدید پاسخ به پیام های فوری در هنگام مرور اینستاگرام است. به این معنی که اگر هنگام مرور این برنامه پیامی دریافت کردید، دیگر نیازی به رفتن به قسمت چت ندارید و می توانید به این صفحه پاسخ دهید.

اینستاگرام اعلام کرده است که در این نسخه جدید اشتراک گذاری پست ها برای دوستان صمیمی آسان شده است و می توانید با نگه داشتن دکمه اشتراک گذاری زیر پست ها، 4 نفر از دوستان نزدیک خود را مشخص کنید تا پست مورد نظر را به سرعت برای این افراد ارسال کنند. یکی دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام این است که مانند اپلیکیشن مسنجر در بالای بخش دایرکت، می توانید لیستی از کاربران آنلاین را مشاهده کنید.

اینستاگرام

به عنوان مثال، اگر در نیمه شب برای کسی مزاحم نمی شوید یا به دلایلی می خواهید مستقیم ارسال کنید، می توانید از ویژگی جدید اینستاگرام استفاده کنید که به شما امکان می دهد بدون ایجاد اعلان صوتی در تلفن دیگری مستقیماً ارسال کنید. . در نهایت باید به امکان ایجاد نظرسنجی به صورت گروهی در قسمت مستقیم اشاره کرد.

لازم به ذکر است که اینستاگرام در سال 2020 قابلیت جدیدی را معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد ادغام اینستاگرام و مسنجر را افزایش دهند. کاربرانی که این ویژگی را فعال کرده اند از امکاناتی مانند پیام رسانی فوری، تماشای ویدیو با هم و غیره نیز بهره مند می شوند. اینستاگرام اکنون اعلام کرده است که اگر کاربران این قابلیت را فعال نکنند، در میان ویژگی های جدید، تنها می توانند از تغییر موضوع چت، به اشتراک گذاری آهنگ و ارسال سریع پست برای دوستان نزدیک بهره مند شوند.

اپلیکیشن اینستاگرام همچنین از یک اپلیکیشن پیام رسان به نام Threads استفاده می کند که ماه ها پیش کنار گذاشته شد. همزمان اینستاگرام اعلام کرد که برخی از ویژگی های مفید Threads به اپلیکیشن اصلی خواهد رفت. بخش پیام‌رسانی فوری به همراه بخش‌هایی مانند درآمد تولیدکنندگان ویدیو و محتوا، یکی از اولویت‌های اینستاگرام در سال 2022 است. طبق معمول، ویژگی‌های جدید اینستاگرام در ابتدا برای تعداد محدودی از کاربران فعال می‌شود و در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. در هفته های آینده

منبع: TechCrunch

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا