اینستاگرام سرانجام قابلیت نمایش پست‌ها بر اساس ترتیب زمانی را ارائه کرد

پس از مدت ها انتظار چند ساعت پیش، اینستاگرام اعلام کرد که قابلیت نمایش پست ها بر اساس زمان ارسال است. به لطف این ویژگی جدید، کاربران می‌توانند روی لوگوی اینستاگرام در بالا سمت چپ ضربه بزنند تا گزینه‌های زیر را دریافت کنند: Favorites و Favorites. با انتخاب گزینه Follow، فید اینستاگرام عکس ها و فیلم ها را به ترتیب زمان انتشار نمایش می دهد.

همچنین برای حالت Favorites می توان گفت که می توانید حداکثر 50 اکانت مورد علاقه خود را مشخص کنید تا پست های ارائه شده توسط آنها را از دست ندهید. سخنگوی اینستاگرام اعلام کرد که لیست علاقه مندی ها فقط برای کاربر مورد نظر در دسترس است و هیچ کس از حساب های موجود در آن لیست مطلع نخواهد شد.

البته مدیر اینستاگرام در بیانیه ای نوشته است که به مرور زمان پست های مختلفی بر اساس علاقه کاربران به فید آنها اضافه می شود. به نظر می رسد که با گذشت زمان، با پست های بیشتری در فید اصلی که توسط کاربرانی که آنها را فالو نمی کنیم، ارسال می کنیم. اما تا زمانی که انتشارات به ترتیب زمانی ارائه شوند، چنین ویژگی قابل تحمل خواهد بود.

مدیر اینستاگرام ماه ها قبل از معرفی این ویژگی در آینده ای نزدیک اعلام کرده بود و اکنون برخی از کاربران می توانند از این قابلیت استفاده کنند. مانند دیگر امکانات این شبکه اجتماعی، این قابلیت نیز در آینده نزدیک برای تمامی کاربران اینستاگرام فعال خواهد شد.

منبع: MacRumors

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا