اینستاگرام می‌گوید تعداد کاربران آیپد برای عرضه‌ی اپلیکیشن مجزا کافی نیست

اینستاگرام در گفتگوی اخیر خود با اینستاگرام در مورد عرضه نسخه ویژه این اپلیکیشن برای آیپد اعلام کرد که تعداد کاربران این محصول برای این منظور به حد نصاب نرسیده است.

اگر از کاربران محصولات اپل باشید، حتما می دانید که اینستاگرام هنوز نسخه خاصی از اپلیکیشن آیپد خود را برای این تبلت ها عرضه نکرده است. این مورد از زمان راه اندازی اینستاگرام وجود داشته است و کاربران آیپد مجبور بودند از راه های دیگری به اینستاگرام دسترسی داشته باشند. اگرچه اخبار زیادی در مورد عرضه این اپلیکیشن برای آیپد منتشر شده است، اما به نظر نمی رسد این خبر خوبی برای کاربران این تبلت ها باشد.

آدام موزری، مدیر عامل اینستاگرام در سخنرانی اخیر خود گفت که دلیل خوبی برای عدم انتشار نسخه اینستاگرام برای آی پد وجود دارد. این اولین باری نیست که اینستاگرام به دلیل راه‌اندازی نکردن اپلیکیشن مخصوص آی‌پد مورد انتقاد قرار می‌گیرد. اما آدام مصری معتقد است که کاربران این محصول باید بتوانند اپلیکیشنی برای آی پد طراحی کنند.

او در سال 2020 به سوالی که در این مورد مطرح شده بود پاسخ مشابهی داد اما این بار کمی تغییر حالت داد. وی در پاسخ به سوالی در توییتر در مورد نبود اپلیکیشن اینستاگرام برای آیپد، گفت که اینستاگرام درخواست های زیادی دریافت کرده است، اما تعداد کاربران آنقدر زیاد نیست که آن را برای این شرکت توجیه کند. پاسخ صحیح او به این سوال این بود:

درست است، ما پیام های زیادی دریافت کردیم. اما تعداد آنها هنوز به حد نصاب اولویت نرسیده است. امیدواریم به زودی این اتفاق بیفتد، اما در حال حاضر روی چیز دیگری تمرکز کرده ایم.

با نگاهی به اظهارات مصری در این توییت و توئیت های بعدی، می توان دریافت که او علاقه ای به ارائه نسخه ویژه اینستاگرام ندارد و خود را توجیه می کند. در غیر این صورت، اظهارات او کمی متناقض است. او ادعا می کند که تعداد کاربران آیپد به حد مجاز نصب نرسیده است، بنابراین منطقی است که یک نسخه جداگانه برای او ارائه شود. او در بخشی دیگر از صحبت هایش می گوید که بارها این موضوع را از من پرسیده اند.

طبق تحقیقات انجام شده، اپل تنها در سال 2021 موفق به فروش 51 میلیون آی پد در سراسر جهان شده است که این رقم در یک سال بسیار زیاد است. مطمئناً بخش بزرگی از این 51 میلیون نفر دارای اکانت اینستاگرام هستند و می خواهند اپلیکیشن جداگانه ای برای آن ها طراحی کنند تا همیشه مجبور نباشند از طریق شبکه از این شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب استفاده کنند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. در حرفه موزر هیچ نشانه ای از امید وجود ندارد، بنابراین تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که منتظر باشیم و ببینیم در نهایت چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

منبع: 9to5Mac

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا