این پاوربانک 27 میلیون آمپر ساعتی می‌تواند تلویزیون شما را روشن کند

با توجه به ظرفیت محدود باتری گجت هایی مانند لپ تاپ و گوشی های هوشمند، وجود پاوربانک هایی با قابلیت حمل آسان و قدرت این گجت ها در کوله پشتی ما بسیار ضروری است. در ابتدا، مصرف کنندگان به دنبال پاوربانک هایی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت، سپس 10000 میلی آمپر ساعت و سپس 20000 میلی آمپر ساعت بودند، زیرا لوازم الکترونیکی ما برای کار کردن به انرژی بیشتر و بیشتری نیاز دارند. اما یک مرد بانفوذ چینی ظرفیت پاوربانک را به سطح دیگری رسانده و اکنون در حال ساخت یک پاوربانک 27 میلیون میلی آمپر ساعتی است که می تواند انرژی مورد نیاز برای روشن کردن تلویزیون را تامین کند.

مانوئل گانگ، سازنده این پاوربانک، ویدئویی از ساخت آن را در شبکه های اجتماعی Weibo و YouTube منتشر کرده و آن را با عنوان «پاوربانک پرتابل قدرتمند 27 میلیون میلی آمپری ساختم» منتشر کرده است. او انگیزه خود از ساخت این پاوربانک را ظرفیت کم پاوربانک های موجود دانست و می خواست نشان دهد که می تواند بزرگترین پاور بانک دنیا را بسازد. شکل این پاوربانک قدرتمند نشان می دهد که وزن زیادی دارد، بنابراین به راحتی نمی توان آن را جابه جا کرد. این دستگاه شکلی مشابه سایر پاوربانک ها دارد اما در هر صورت از نظر اندازه، تعداد پورت و همچنین ظرفیت قابل مقایسه با پاوربانک های موجود در بازار نیست.

این پاوربانک 27 میلیون آمپر ساعتی می‌تواند تلویزیون شما را روشن کند

این دستگاه با روکش نقره ای رنگی محافظت می شود. وی همچنین توضیح می دهد که این پاوربانک در مجموع دارای 60 پورت شارژ است که ولتاژ 220 ولت را نیز پشتیبانی می کند. او نشان داد که با جدیدترین اختراع خود، این پاوربانک اکنون می تواند تا 20 دستگاه مختلف از گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها را به طور همزمان شارژ کند. علاوه بر این، این پاوربانک نه تنها می تواند گوشی و لپ تاپ را شارژ کند، بلکه تلویزیون و ماشین لباسشویی را نیز تغذیه می کند.

این پاوربانک 27 میلیون آمپر ساعتی می‌تواند تلویزیون شما را روشن کند

نکته ای که در مورد این پاوربانک در بالا به آن اشاره کردیم این است که به قدری بزرگ است که به راحتی نمی توان آن را حمل کرد. یکی از ویژگی های مهم پاوربانک سبک بودن و قابل حمل بودن آن است که در این پاوربانک غول پیکر دیده نمی شود. همین عامل باعث شد تا کاربران در فضای مجازی با این دستگاه شوخی کنند. اما به غیر از این، ظرفیت 27 میلیون میلی آمپر ساعتی برای یک پاوربانک باورنکردنی به نظر می رسد و احتمالاً می توانیم این پاوربانک را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کنیم.

منبع: Gizmochina

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا