بازاریابی آنلاین – دنیای کاملاً جدیدی از امکانات

بازاریابی آنلاین نوعی بازاریابی است که از جنبه های مختلف اینترنت از وب سایت ها و صفحات پر سر و صدا گرفته تا شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، مقاله نویسی ، PayPerClick و بازاریابی مطبوعاتی استفاده می کند. اگر همه به نظر شما زبان مختلفی است ، نگران نباشید ، در ابتدا برای من نیز چنین بود. این اشکال بازاریابی را می توان یکی یکی درک کرد و از آنها استفاده کرد تا فرصت های بی پایان برای درآمدزایی در اختیار شما قرار دهد.

توییتر به خودی خود به شما امکان می دهد به سرعت به صدها و حتی هزاران نفر به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید! PayPerClick در ظاهر ساده به نظر می رسد ، یک تبلیغ سه خطی ، چه چیزی سخت است؟ اگر مراقب نیستید و نحوه نوشتن تبلیغات را مطالعه نکرده اید ، کمپین بازاریابی خود را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید ، پیشنهاد صحیح مبلغی که می خواهید هزینه کنید به راحتی جیب شما را خالی می کند و شما را از بودجه بازاریابی جدا می کند. پس از برخی مطالعات ، به زودی بازاریابی محصولات ، خدمات و مشاغل در اینترنت ماهیت دوم پیدا می کند و پول شروع به جریان می کند.

من اولین نفری خواهم بود که اعتراف می کنم که هنوز با تکنیک های مختلف بازاریابی دست و پنجه نرم می کنم اما به نظر می رسد به طور کلی این رشته ظرفیت های زیادی را در اختیار دارد. اگر قصد موفقیت در این عصر را دارید ، بسیار مهم است که مطلع باشید. با کمال تعجب ، بسیاری از کالج ها و دانشگاه های کشور ما به دانشجویان آینده و بازاریابی بازاریابی آنلاین آموزش نمی دهند. من این را بسیار دیوانه می دانم! به خود لطف کنید ، نگاهی به بازاریابی اینترنتی بیندازید ، به میلیون ها نفری که آنلاین شده اند فکر کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید!

بهش فکر کن:

“آموزش رسمی باعث زندگی شما می شود. خودآموزی ثروت شما را بدست می آورد.” – جیم ره

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا