بازاریابی آنلاین ویروسی – مبارزات بازاریابی موفق ویروسی ایجاد کنید

این رویای هر بازاریاب اینترنتی این است که در نهایت یک مقاله ، کتاب الکترونیکی یا سایر تبلیغات بازاریابی گسترش یابد. این اساساً بدان معنی است که افراد تا زمانی که شما به عنوان یک نام خانوادگی تبدیل شوید ، از کالاهای دیجیتال ، مقاله یا فیلم شما بارها و بارها عبور می کند. این می تواند باعث شگفتی برای تجارت شما شود ، و اینکه آیا شما یک بازاریاب اینترنتی هستید یا تازه در بازاریابی آنلاین شروع می کنید ، باید از مزایایی که کمپین های موفق بازاریابی ویروسی می توانند برای شما به وجود آورند ، آگاه باشند.

اما چگونه یک کمپین بازاریابی ایجاد می کنید که ویروسی شود؟ خوب ، کار ، خلاقیت و شجاعت به طول می انجامد. شما باید به صورت رایگان چیزی با ارزش عالی ایجاد کنید که مردم نتوانند به آن کمک کنند ، یا باید چیزی وحشتناک یا جنجالی ایجاد کنید که مردم فقط می توانند در مورد آن صحبت کنند.

بزرگترین کلید ایجاد کمپین های بازاریابی موفق ویروس متوقف کردن تلاش برای جلب رضایت همه است. در مورد مشخص ترین ، خلاق ترین ، عصبانی و بحث برانگیزترین روش برای ارسال وب سایت خود و انجام آن فکر کنید. شما باید منحصر به فرد باشید و باید احساسات ایجاد کنید. این که آیا این احساسات خوب ، بد ، زشت ، عصبانی ، خوشحال ، خنده دار هستند یا در غیر این صورت کاملاً مربوط به شماست ، اما بدون احساسات شدید ، هیچ کس کمپین شما را ارسال نخواهد کرد.

تنها استثناء این قاعده این است که اگر چیزی ارزشمندی را رها کنید ، مردم اعتقاد ندارند که این برنامه رایگان است. این به معنای نوشتن کتاب الکترونیکی نیست که حاوی اطلاعات کلی پر از لینک های وابسته و شروع به بازاریابی رایگان با ثبت نام باشد. محدودیتی وجود ندارد ، اما باید کاملاً رایگان باشند ، گرچه هنوز هم با ارزش هستند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا