بازاریابی اینترنتی – کسب درآمد اینترنتی

بازاریابی اینترنتی می تواند یک فعالیت سخت و بدون شک باشد؟ آیا این ارزش آن را ندارد؟ بدیهی است که نه! سرمایه گذاری اندک است و پاداش ها می توانند زندگی را تغییر دهند.

بسیاری از مردم می پرسند که چگونه می توانند به صورت آنلاین درآمد کسب کنند اما در واقع هیچ کاری انجام نمی دهند. آنها به دنبال خروج یا ساده ترین راه برای انجام این کار هستند. بازاریابی اینترنتی می تواند پاسخ شما برای کسب درآمد اینترنتی باشد اما برای شروع کار باید اقدام کنید اما باید نوع صحیحی از اقدام باشد!

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که از پای راست خود شروع کنید و از افرادی که در آنجا می خواهند سود سریع کسب کنند ، خودداری کنید. مثلاً “گورو”. اگر نمی دانید یک “گورو” در بازاریابی اینترنتی چیست ، پس از آن چیز خوبی است. این بدان معنی است که شما از فروش یک برنامه نرم افزاری فوق العاده که با یک کلیک کار می کند اجتناب کرده اید …

آنچه بیشتر من را ناراحت می کند این است که مردم واقعاً فکر می کنند که این شگفتی های یک کلیک وجود دارد! دردناک است که ببینم مردم بارها و بارها تقلب می کنند چون می دانم چه احساسی داشتند. انتظارات شما بسیار زیاد است اما بعد ناگهان برنامه ای که قرار بود زندگی شما را تغییر دهد عملی نیست. آسان و ساده حیف است بدانم که من آنجا بودم.

در این کار که نمی توانید از پس آن بر بیایید ، باید کار خود را جستجو کرده و سعی کنید تا کارهای جدید ادامه پیدا کند. پاداش کاملاً ارزشش را دارد و به همین دلیل است که هرگز آن را ترک نکردید. درست؟ البته! مثل این است که برای اولین بار سوار دوچرخه شوید. اگر سقوط کنید ، دوباره بر می گردید و دوباره امتحان می کنید. به یاد داشته باشید که شما باید کاری را که می خواهید انجام دهید و به طور خودکار به دست شما نمی رسد. ممکن است وقتی چپ و راست را مورد تقلب قرار می دهید ، احساس خیلی بدی داشته باشید ، اما وقتی آنچه را که به دنبالش می گردید پیدا کنید ، شگفت انگیز است!

احساس کنید که هیچ چیز غیرممکن نیست و هیچ چیز نمی تواند در راه شما قرار بگیرد. به همین دلیل است که انگیزه عامل اصلی این تجارت است ، زیرا واقعاً به موفقیت شما بستگی دارد. اگر مصمم هستید آزادی مالی را بدست آورید ، این امر را بدست می آورید و آنچه در آنجا کار می کند را پیدا خواهید کرد ، به من اعتماد کنید اگر مطمئن نیستید که چگونه از طریق اینترنت بصورت واقعی درآمد کسب کنید ، من به شما کمک می کنم. می توانید در هر روز از هفته در YouTube درآمد کسب کنید. ویدیوی خود را بسازید که ممکن است شخصی جالب باشد و سپس برخی از پیوندهای خود را که مربوط به محتوای ویدیوی شما است ، ارسال کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک فیلم عالی در مورد اسکیت بورد ایجاد کرده اید ، ممکن است پیوندهایی را برای هدایت مدل دهنده به فروشگاه اسکیت بورد داشته باشید. اگر آنها اسکیت بورد بخرند ، شما بخشی از این فروش را دریافت خواهید کرد. اگرچه آنها باید توسط پیوند وابسته بی نظیر شما هدایت شوند. خوب است به یاد داشته باشید که اگر به طور کلی در بازاریابی اینترنتی جدید هستید.

اگر وقت ندارید ویدیوی خود را بسازید ، همیشه می توانید از طریق ایمیل از یک ویدیو مخصوصاً محبوب درج ارسال برخی از پیوندهای خود از مالک بخواهید. کسب درآمد در YouTube بسیار ساده است ، هرکسی می تواند این کار را انجام دهد!

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین ، داشتن وب سایت شخصی شما است. شما لازم نیست که متعلق به هیچ یک از محصولات خود باشید. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که پیوندهایی به وب سایت های دیگر ارائه دهید که امیدوارند چیزی بخرند تا بتوانند کمیسیون ایجاد کنند. بهترین وب سایتهای تخصصی بستگی به میزان دامنه شما دارند. به این ترتیب ، هرکسی که از وب سایت شما بازدید می کند ، چیزی راجع به آنچه ارائه می دهید جستجو می کند.

بسیاری از استراتژی های دیگر وجود دارد که می توانید از آنها برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید ، اما این مورد در مورد یافتن آنچه برای شما مفید است ، وجود دارد. شما باید آنچه را که انجام می دهید را دوست داشته باشید تا در این امر خوب باشید یا نیاز به هدایت شوید. من درباره شما نمی دانم اما ایده آزادی مالی برای ایجاد انگیزه در من کافی است! نکته ای که باید به خاطر داشته باشید اینست که کسب درآمد آنلاین کاملاً اتوماتیک است. می توانید کار را در مرحله آماده سازی قرار دهید و سپس بگذارید به دنیای آنلاین که 24/7 کار می کند ، بروید. خیلی عالی هو؟

همه شرکت های وابسته در آنجا به دنبال برخی مشاوره با کیفیت برای کمک به مشاغل خود هستند. اگر شریک زندگی هستید که به دنبال کمک هستید ، توصیه می کنم به این ویدیو نگاهی بیندازید. من به عنوان یک شرکت تابعه ، من همیشه به دنبال برنامه ها و برنامه هایی هستم که واقعاً آنچه را که وعده می دهید تحویل می گیرند. من از اینکه این برنامه واقعاً عالی بود ، خوشحال شدم. نگاهی بیندازید و قول می دهم ناامید نشوید. برای مبتدیان ، این تقریبا به اندازه طلا نیز خوب است. فرصت شروع با پای راست را خواهید داشت! بر خلاف من که دیدم آنچه در راه اشتباه شروع می شود!

ClickBank بعد از ClickBank. من نمی توانستم شوق کافی پیدا کنم. من با یک کلیک سرزمین عجایب را پیدا نکردم … اشتباه نکنید ، می توانید برخی از محصولات با کیفیت بالا ClickBank را پیدا کنید اما هنوز مراقب باشید. این صفحات فروش بسیار قانع کننده هستند. اگر می دانید ClickBank.com چیست ، این یک وب سایت وابسته و فروشنده است که در آن می توانید محصولات را بفروشید یا تبلیغ کنید. این منبع بسیار خوبی برای درآمد است و خدمات مشتری در درجه یک وجود دارد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا