طراحی و سئو وب سایت

بازاریابی در شبکه های اجتماعی: آیا برای مشاغل کوچک مفید است؟

وقتی از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، کاری که انجام می دهید مهم است ، اما نحوه انجام آن شرکت هایی را که در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی عملکرد خوبی دارند از شرکت هایی که استفاده نمی کنند جدا می کند. به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، نکته ای که نباید به خاطر داشته باشید این است که بیشتر افراد از رسانه های اجتماعی برای ارتباط و ارتباط با خانواده ، دوستان و همکاران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و غیره استفاده می کنند.
آنها واقعاً به دنبال شرکت شما نیستند. این مانند تماشای تلویزیون است اما مردم اغلب نشسته و می گویند ، “بله ، امروز نشسته ام تا چند تبلیغ را تماشا كنم. ببینید چه چیزی می توانم بخرم!” (مگر اینکه با QVC یا شبکه خرید شبکه تأیید شود).
همانطور که گفته شد ، مردم نیازها ، درد ها ، مشکلات ، خواسته ها و رویاهایی دارند و به طور کلی همه آنها آرزوهای خود را دارند – بنابراین اگر شما با خانواده و دوستان خود رقابت می کنید ، خوب است. درباره نیازها و خواسته های شخصی خود بیشتر با آنها صحبت کنید. نه تنها کمک می کند بلکه باید انجام شود.
به عنوان مثال ، اگر شما یک سرویس ارتباط از راه دور ارائه می دهید ، ممکن است در مورد اینکه چگونه از همسر سابق خود فاصله بگیرید و چگونه با جهت روابط داخلی خود ارتباط برقرار کنید صحبت کنید. اگر یک کارشناس مالیات باشید ، به مردم خواهید گفت که چگونه از پرداخت مالیات خودداری کنند و به آنها نشان دهید که چگونه بلیط ها و هزینه های خود را در طول سال مدیریت کنند. اگر یک مربی یا بارگذار هستید ، صفحه / خبرمایه شما باید پر شود از روشهای نبرد سریع ، سازگار و سازگار ، و نحوه تعمیر کشتی ها در صورت عدم موفقیت. آیا این برای شما منطقی است؟
شغل و یا خدمت شما مهم نیست ، شما باید بر آنچه برای آنها مهم است و بر آنچه فکر می کنید برای آنها مهم است تمرکز کنید و سپس ادامه دهید ، زیرا این مهم نیست. تغییر شبکه های اجتماعی. امروز نمی توانید شرکت کنید و سپس نمی توانید چند روز یا چند هفته تعامل داشته باشید. نابرابری لازم است. 101
آیامنظور من را می فهمی
نود و سه درصد کاربران اینترنت ایالات متحده در شبکه های اجتماعی فعال هستند. آیا ارزش تجارت شما را دارد؟ اگر می خواهید به وب سایت خود مراجعه کنید ، پاسخ مثبت است. اگر به راهنمایی هدفمند نیاز دارید ، پاسخ مثبت است. اگر می خواهید بیش از هر زمان دیگری صحبت کنید و دیده شوید ، پاسخ مثبت است.
بنابراین شما باید تصمیم بگیرید ، آیا ارزش آن برای یک تجارت کوچک ارزش دارد؟ .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا