بازاریابی دیجیتال در سال 2017 – جک پات شغلی بعدی

در حالی که جمعیت جهان به سرعت به شبکه جهانی وب منتقل می شوند ، نان وشکوه آینده بازاریابی دیجیتال را بلند کنید. امروزه سیستم عامل های شبکه های اجتماعی تنها مکانی برای معاشرت نیستند ، آنها همچنین یک بستر حرفه ای هستند که در آن استراتژی ایجاد می شود ، ایده های تجاری ساخته می شود و درآمدزایی می کند.
بر این اساس ، مشاغل جدید جایگزین مشاغل سنتی و شرکتهایی می شوند که از روشهای سنتی بازاریابی راضی بودند. اکنون در حال پذیرش بازاریابی دیجیتال است. از این رو ، همه می دانند که در حال حاضر بازاریابی اینترنتی و فرصت های شغلی بی پایان چقدر گسترده است.
قبل از اینکه قطار را از دست بدهیم ، بیایید از فرصت ها استفاده کرده و خود را اینگونه شکل دهیم!

همیشه مورد تقاضا باشید

آیا در مورد فاصله مهارت های دیجیتال چیزی شنیده اید؟ طبق پیش بینی ها ، بیش از 1 میلیون شغل در تقاضا تا سال 2020 وجود دارد ، اما متخصصان دیجیتال به اندازه کافی برای پر کردن خلا وجود ندارند. این امکان برای کسانی فراهم می شود که قصد دارند بازاریابی دیجیتال را به عنوان شغلی با مزیت رقابتی استثنایی دنبال کنند. شما در حال آماده شدن برای شغلی هستید که تقاضا به این راحتی کمرنگ نمی شود.

گیک ها را فراموش کنید. “ذهن درست” جدید باشید

اگر در تمام این سال ها باعث شده اید که مغز شما در ریاضیات بسیار ضعیف باشد ، وقت آن است که از آن تشکر کنید. با تشکر از اینکه ذهن خوبی داشتید ، من از او تشکر می کنم که جنبه خلاقیت را برای شما به ارمغان آورد. بله ، هر چقدر این فناوری پیشرفته باشد ، بازاریابی دیجیتال به افراد خلاق بیشتری نسبت به ربات های انسانی نیاز دارد. بنابراین ، حسادت به دوست فنی خود را که در خارج از کشور کار می کند ، متوقف کنید. برای به دست آوردن فرصت ها ، در ساختار بازاریابی دیجیتال ساختار شکنی کنید
سفر خود شما

موقعیت های شغلی بی شماری برای انتخاب شغل

کارشناسان سئو ، بازاریاب های شبکه های اجتماعی ، نویسندگان محتوا ، مدیران کمپین ها ، مدیران PPC و نویسندگان رونویسی از اصلی ترین مشاغلی هستند که می توانید برای آنها درخواست کنید. ما می خواهیم شما از این گزینه های پردرآمد استفاده کرده و نقش شغلی را متناسب با شغل خود در نظر بگیرید.

زندگی خود را به روش خود شروع کنید

پس از تسلط بر بازاریابی دیجیتال ، هیچ چیز مانع شما نمی شود. هم می توانید برای یک شرکت کار کنید و هم کار فریلنسر را انتخاب کنید. بنابراین ، شما می توانید رئیس خود باشید ، سرگرمی های خود را دنبال کنید ، به دنیا سفر کنید و خاطرات اینستاگرام خود را مستند کنید. چه کسی می داند ، شما می توانید در کمترین زمان یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی باشید!

انتظار درآمد خوب را داشته باشید

یک بازاریاب آنلاین باتجربه می تواند تا Rs درآمد کسب کند. 50،000 در هند. به عنوان یک مبتدی می توانید از روپیه درآمد کسب کنید. 12000 – 20،000 بسته به شرکت و نمایه ای که انتخاب می کنید. اگر فریلنسر هستید. آسمان حد شماست. برای یادگیری نحوه تنظیم نرخ ها ، از پروفایل سایر فریلنسرها بازدید کنید. سایت های مستقل مانند WorknHire ، افراد در هر ساعت و Upwork.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا