بازگرداندن تب‌های بسته شده در کروم اندروید آسان‌تر خواهد شد

بدیهی است که گوگل با انتشار آپدیت برای اندروید کروم، روند بازیابی تب هایی که به اشتباه بسته شده اند را بسیار آسان تر خواهد کرد.

گوگل کروم در حال حاضر یکی از بهترین و شاید بهترین مرورگرها در تمامی پلتفرم ها است، اما این بدان معنا نیست که بدون نقص است. یکی از مشکلاتی که من شخصاً بارها و بارها از آن شکایت کرده ام، عدم توانایی در بازگرداندن همه برگه هایی است که به اشتباه بسته می شوند. اما به نظر می رسد این مشکل به زودی حل شود.

اگر از کاربران گوگل کروم گوشی اندرویدی خود هستید و وبگردی بسیار شلوغی دارید، در آپدیت جدید این مرورگر گوگل آن را یک ویژگی بسیار مفید و خوب برای شما در نظر گرفته است. اگر نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم، باید بگویم که در حال حاضر بازیابی تب هایی که به اشتباه در کروم بسته شده اند، واقعا سخت و زمان بر است. تصور کنید که همه تب ها در یک گروه باز هستند و نمی خواهید آنها را ببندید زیرا ممکن است به آنها نیاز داشته باشید. اما اگر به طور تصادفی آنها را ببندید، باید تمام برگه ها را یکی یکی بازیابی کنید.

اگر نمی دانستید که چنین تنظیماتی در کروم وجود دارد، باید بدانید که گوگل تبی به نام Recently Closed به معنی اخیرا بسته شده را در مرورگر شما قرار داده است که با مراجعه به آن می توانید تب های بسته شده را باز کنید. (با کلیک بر روی سه نقطه و انتخاب گزینه Last Tabs می توانید به تب های مختلفی که به اشتباه بسته اید دسترسی داشته باشید).

به عبارت دیگر، خوشحالیم که حداقل امکان بازگردانی صفحات بسته شده وجود دارد، اما گله داریم که چرا باید تمام این فرآیند فقط برای آن انجام شود. البته گوگل به زودی یک به روز رسانی برای مرورگر خود منتشر می کند و به تب ها یا گروه ها اجازه می دهد که به یکباره باز شوند. این گزینه به صورت خودکار به قسمت Recently mbyllur که در بالا هم به نحوه دسترسی به آن اشاره کردیم اضافه می شود.

ما دقیقا نمی دانیم که گوگل چه زمانی این به روز رسانی را برای گوشی های اندرویدی منتشر می کند، اما امیدواریم روند انتشار آن زمان زیادی طول نکشد. زیرا این یکی از مفیدترین و بهترین ویژگی هایی است که اخیراً برای کروم منتشر شده است.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا